Akys krypsta į naująjį karalių Charlesą III ir jo sveikatą: kas nutiko rankoms

Karalius Charlesas III / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Karalius Charlesas III / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-14 15:00
AA

Didžiosios Britanijos karaliaus sostą užėmus Charlesiui III (Karoliui III), visų akys nukrypo į jį – sekamas ne tik kiekvienas jo žingsnis, bet ir sveikata. Akyliausi karališkosios šeimos gerbėjai atkreipė dėmesį į naujojo karaliaus rankas ir išreiškė dėl to rūpestį – ar tai signalizuoja sveikatos sutrikimus?

Mirus karalienei Elizabeth II, visų akys nukrypo į naująjį karalių Charlesą III. Kol monarchas pratinasi prie sosto, pasaulis ne tik stebi kiekvieną jo žingsnį, bet ir išreiškia susirūpinimą dėl jo sveikatos.

Internete pradėjo plisti vis daugiau nuotraukų, kuriose užfiksuotos patinusios 73-ejų karaliaus Charleso III rankos. Karališkosios šeimos sekėjai sunerimo – ar tai signalas, kad monarchas turi sveikatos problemų?

Karalius Charlesas III / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Karaliaus Charleso III rankos / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Britų gydytojas Garethas Nye portalui „Daily Mail“ paaiškino, kad pirštai gali būti patinę dėl daugelio sveikatos sutrikimų arba tiesiog dėl senatvės.

„Edema – tai aiškiai matomas patinimas, kai organizmas pradeda kaupti skysčius galūnėse, paprastai kojose ir kulkšnyse, bet taip pat ir pirštuose, todėl jie patinsta“, – „Daily Mail“ sakė daktaras Garethas Nye.

Vyresnio amžiaus žmonėms šis sutrikimas gali išsivystyti, jei jie ilgai sėdi. Karalius Charlesas III ne kartą buvo nufotografuotas su patinusiomis rankomis ir kojomis, pastebimai po ilgo skraidymo ar kelionių į karštas šalis.

Karalius Charlesas III / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

Nuo patinusių pirštų dabartinis karalius kenčia jau daugelį metų, o pats monarchas 2012 m. per gastroles Australijoje po ilgo skrydžio juokaudamas pavadino juos „dešrelėmis“.

Žmonės.lt primena, kad Jungtinės Karalystės Sosto paveldėjimo taryba šeštadienį per istorinę ceremoniją oficialiai paskelbė Charlesą III, vyriausiąjį velionės monarchės Elizabeth II sūnų, naujuoju karaliumi.

73 metų Charlesas III oficialiai davė priesaiką kaip naujasis karalius, pareiškęs, jog „puikiai suvokia suvereno pareigas ir didžiulę atsakomybę“.

Karalius Karolis III pirmą kartą pasisveikino su minia Londone (23 nuotr.)
+17
Karolis III oficialiai paskelbtas Jungtinės Karalystės karaliumi (61 nuotr.)
+55