Amerikiečiai tyčiojasi iš „Eurovizijos“: jei JAV dalyvautų, laimėtų be konkurencijos

Laidos akimirka / Stop kadras
Laidos akimirka / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-22 14:38
AA

Šįmet „Eurovizija“ pirmąkart transliuota ir Jungtinių Amerikos Valstijų gyventojams. Nors europiečiai „Euroviziją“ žiūri užgniaužę kvapą, amerikiečius šis dainų konkursas juokina. Internete plinta vaizdo įrašas iš populiarios amerikietiškos televizijos laidos „Vėlyvas šou su Stephenu Colbertu“. Jos metu šou vedėjas „Eurovizijai“ negalėjo patyčių.

2016-aisiais „Eurovizijos“ konkursas transliuotas dar didesnei auditorijai nei įprasta – pirmąkart konkursą stebėti galėjo ir Jungtinių Amerikos Valstijų gyventojai.

Maža to, į „Eurovizijos“ sceną pirmąkart lipo amerikietis – išskirtinį šou čia surengė pasaulinė garsenybė Justinas Timberlake‘as.

Vis dėlto nors europiečiams „Eurovizija“ svarbi it Olimpiada, amerikiečiai iš šio konkurso juokiasi. Patyčių konkursas sulaukė laidoje „Vėlyvas šou su Stephenu Colbertu“. Šou vedėjas Stephenas Colbertas milijonams žiūrovų tikino, kad JAV šį konkursą laimėtų tiesiog be konkurencijos.

Siužeto pradžioje šou vedėjas žiūrovams glaustai paaiškino, kas išvis ta „Eurovizija“ – tarptautinis konkursas, kurio metu dainininkai iš skirtingų valstybių dainuoja populiariosios muzikos dainas ir aiškinasi, kuris geriausias.

„Euro“ čia reiškia „Europa“, o „vision“ reiškia „garsas“, spėju“, - šmaikštavo S.Colbertas.

Vėliau žiūrovams parodė kelių valstybių atstovų pasirodymų ištraukas – Kroatijos, Rusijos, Baltarusijos... Bet nuo komentarų susilaikė.

„Ponios ir ponai, manau, radome naują vasaros hitą“, - prieš pristatydamas Ukrainos atstovės Jamalos dainą „1944“ sakė jis.

O vėliau pridūrė: „Jamala, mėgaukis šlove, kol ji tęsiasi. Nes tu laimėjai „Euroviziją“ tik todėl, kad mes joje nedalyvavome. Kodėl mes negalime varžytis? Juk mes – pati europietiškiausia šalis pasaulyje. Tai mes išradome „Frapučino“. Tai mes suvalgome daugiau picos nei italai ir mes jau visai greta to, kad rinkimus laimėtų Benitto Mussolini“, - juokavo jis.

Pasvarstymus apie „Euroviziją“ S.Colbertas baigė pristatydamas specialiai šiam konkursui amerikiečių paruoštą pasirodymą – sako, jei „Eurovizijoje“ JAV atstovautų tai, šalis tikrai laimėtų.