Ant raudonojo Britų muzikos apdovanojimų kilimo – ryškiausios žvaigždės ir ekstravagancija

2022-ųjų Britų muzikos apdovanojimų svečiai / „Scanpix“ nuotr.
2022-ųjų Britų muzikos apdovanojimų svečiai / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-02-08 22:16
AA

Antradienio vakaras Londone tapo didžiule mados ir muzikos švente. Jos kaltininkai – 2022-ųjų Britų muzikos apdovanojimai (The Brit Awards), nugriaudėję „O2“ arenoje. Ceremonija – didelis melomanų džiaugsmas, tačiau ne ką mažesnis malonumas ir mados mylėtojams – raudonu kilimu žengusios žvaigždės demonstravo įspūdingus įvaizdžius.

Vasario 8-ąją Londone – svarbi šventė: antradienio vakarą išdalinti 2022-ųjų Britų muzikos apdovanojimai. Jų metu pagerbti ne tik ryškiausi Didžiosios Britanijos muzikos atlikėjai ir jų darbai, bet ir scenos kolegos iš kitų pasaulio kampelių.

Vis tik nominacijų lyderiais tapo britai: dainininkai Adele, Edas Sheeranas,  reperiai Dave'as ir Little Simz. Visi keturi atlikėjai pretendavo nugalėti svarbiausiose kategorijose – pelnyti metų atlikėjo ir metų albumo apdovanojimus.

2022-ųjų Britų muzikos apdovanojimų svečiai / „Scanpix“ nuotr.
Little Simz / „Scanpix“ nuotr.

Ceremoniją pirmą kartą vedė komikas Mo Gilliganas – jis vedėjo pareigas perėmė iš aktoriaus Jacko Whitehallo.

Žinoma, Britų muzikos apdovanojimai visada sulaukia didelio mados entuziastų dėmesio. Raudonasis apdovanojimų kilimas neatsiejamas nuo ekstravagantiškų apdarų ir elegantiškų derinių – kiekvienas atlikėjas renkasi tai, kas geriausiai atspindi jo muzikinį stilių ir sceninį įvaizdį.

Šių metų apdovanojimuose pasirodė gausiai nominuoti britai Adele, Edas Sheeranas, taip pat dainininkė Anne-Marie, grupė „London Grammar“, amerikietė Olivia Rodrigo, „Eurovizijos“ nugalėtojai italai „Måneskin“, prancūzų didžėjus Davidas Guetta, legendinės grupės „The Rolling Stones“ gitaristas Ronnie Woodas ir daugelis kitų.

Raudonojo kilimo svečiai – fotogalerijoje: 

2022-ųjų Britų muzikos apdovanojimų raudonasis kilimas (48 nuotr.)
+42

Apdovanojimuose pirmaujanti Adele ceremonijai pasirinko figūrą išryškinančią juodą suknelę – daugybės kilogramų atsikračiusi žvaigždė žino, kaip pabrėžti savo privalumus.

Vis tik tai nenukreipė dėmesio nuo kitos svarbios detalės – dainininkė ant raudonojo kilimo pasirodė be mylimojo Richo Paulo. Žmonės.lt primena, kad sausio pabaigoje dėl santykių problemų ji atšaukė pasirodyme „Caesars Palace“ arenoje Las Vegase. 

Adele / „Scanpix“ nuotr.

Vieni iš ryškiausių apdovanojimų svečių – ne tik Europą, bet ir pasaulį užkariavę roko dievukai „Måneskin“. Šokiruoti ir apsinuoginti nevengianti grupė šįkart nesirinko itin drąsaus įvaizdžio, tačiau ekstravagantiškų apdarų neišsižadėjo.

„Måneskin“ / „Scanpix“ nuotr.