Antradienio horoskopas – vasario 28 d.

Smalsi voveraitė / „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Svajingas vakarykštės dienos nuotaikas pakeis veiksmas. Sakysite, kad jis yra svarbiausia. Ką gi, nebus labai prasminga ginčytis, nes vis tiek visi elgsis taip, kaip sugalvojo: noriai rungtyniaus, skubės pamatyti savo siekių rezultatą ir greit praras susidomėjimą tuo, kam reikia kantrybės ir atsidavimo.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Strimgalviais skubėdami kuo sparčiau viską atlikti, ir kitus įkvėpsite sekti jūsų pėdomis. Tiesa, naudodamiesi jums atitekusiu lyderio vaidmeniu, ignoruosite pačią svarbiausią dienos taisyklę: šiame mūšio, pasiekimų ir kitokios veiklos lauke esate ne vieni. Visi kiti nori laimėti ne mažiau už jus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Liaukitės skubėję paskui kitus – jums praverstų rasti atokią vietą, kurioje galėtumėte sukaupti jėgas. Taip atsitraukę, išvengsite klaidų, nelygios konkurencijos ir galėsite niekieno netrukdomi viską atlikti savu tempu. Širsti ant jus skubinančiųjų būtų mažų mažiausiai neišmintinga.

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Saugūs, stiprūs ir užtikrinti jausitės grupėje, kurioje galima bus kartu ar tarpusavyje rungtyniauti. Tiesa, radę progą pavadovauti, greitai į rankas nusitversite vairą. Daugiausia pasieksite nuslopinę konkurencines nuotaikas komandoje ir suvieniję ją bendriems tikslams pasiekti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien būsite ambicingi, norėsite gauti kuo aukštesnį postą ir nusipelnyti kuo daugiau pagarbos. Visa kita laikysite tik trukdžiais, neleidžiančiais greitai pasiekti tikslo. Tiesa, kartais gali būti sunku išvystyti tokį tempą, dėl kurio džiaugtųsi jūsų vadovai. Laimei, žinosite, kaip pasiekti tai, kas sumanyta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums visą dieną nepriekaištingai eisis daug kas, o ypač tai, ką įmanoma padaryti greitai. Todėl turėdami kalną trumpalaikių tikslų griebkite ir juos įvykdykite. Be to, būsite neprastas pavyzdys visiems, kurie pametė kelrodžius: dosniai dalinsite patarimus ir pamokymus, net jei patys visai neseniai to išmokote.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kažkas jus stums į priekį, tačiau galite nenorėti elgtis taip, kaip jūsų prašo ir patikėti tais, kurie nori jums šį tą pasiūlyti. Kuo labiau įsiliesite į bendrą veiksmą, o ne veiksite atskirai, tuo daugiau pasieksite. Regis, išlošite kovos lauke nugalėję ne priešus, o savo silpnybes.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors šiandien jus kiek trikdys raginimai elgtis neapgalvotai, vis dėlto jie gali būti naudingi. Spontaniški, tiesmukiški ir nemąstantys apie kitus – taip elgsis jūsų partneriai. Taigi jums reikės bent vieną iš šių savybių panaudoti ir patiems. Be to, gali kilti pagundų rungtyniauti su tais, su kuriais būtų naudingiau susivienyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbas sutelks visas jėgas ir jums mažai rūpės tai, kas vyksta už biuro sienų. Nesuklysite, pasirinkę kuo mažesnes užduotis ar ilgalaikius tikslus suskaidę į mažesnius. Be to, visai nereikia ilgai ruoštis prieš ką nors atliekant: imkite ir darykite. Darbas tirpte ištirps jūsų rankose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite pranašesni, nes žinosite, kaip kuo greičiau ir efektyviau iš dienos pasiimti viską, kas geriausia ir smagiausia. Būsite ypač azartiški, o noras laimėti jums šįkart bus susijęs su saviraiška ir džiaugsmu. Ignoruodami viską, kas nuobodu, regis, sumąstysite ir šį tą ekstremalaus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Turėsite visokių planų, į kuriuos norėsite įtraukti tik artimuosius. Bet kokį sumanymą įvykdysite elgdamiesi labai subjektyviai, pasitikėdami tik savo šeimos tradicijomis ir visai nepaisydami svetimų žmonių nuomonės. Beje, efektyviausiai savo dienos laiką panaudosite, stengdamiesi dėl šeimos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turėsite ne tik daug priežasčių pasikalbėti su kitais, bet ir žmonių, kurie jus kalbins, kvies susitikti ir kur nors nuvykti. Skubėdami nepamesite iš akių tikslo ir vis sau bei kitiems priminsite, kad nevalia nuleisti rankų, neprasminga ilgai planuoti ir visiškai nenormalu reaguoti į kitų žmonių nuomonę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien bus svarbu pasitikrinti savo jėgas stiprinant finansinę situaciją. Kai kalba pakryps apie jūsų pajamas, vertybes ar gabumus, būsite tiesmukiški ir nesitaikysite su pralaimėjimu. O jei ką nors sumanysite dėl to imtis, nusistatykite aiškius tikslus ir eikite tiesiai link tikslo.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau