Apdovanojimų scenoje – Naglio Bieranco ir Luko Griciaus bučinys: paaiškino, kas yra meilė

Naglis Bierancas ir Lukas Gricius / Teodoro Biliūno nuotr.
Naglis Bierancas ir Lukas Gricius / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-28 23:21
AA

Penktadienio vakarą vykusiuose M.A.M.A apdovanojimuose nestigo staigmenų. „Metų atlikėjo“ nominaciją paskelbti į sceną įžengę Naglis Bierancas ir Lukas Gricius aistringai pasibučiavo!

Jau kurį laiką vienas kitam šiltus jausmus puoselėjantys fotografas Lukas Gricius ir nuomonės formuotojas Naglis Bierancas užlipę į sceną paskelbti metų atlikėjo nominacijos drąsiu gestu parodė, kad judviejų meilė gali nuversti kalnus.

„Linkėjimai tiems, kurie nesugeba paaiškinti savo vaikams, kas yra meilė“, – sakė Naglis, o šiuos vyro žodžius palydėjo ilgas ir aistringas poros bučinys.

Tiesa, televizijos žiūrovai šio bučinio nematė – operatoriai kaipmat nusuko kameras į publiką.

Po tokio gesto Naglis ir Lukas pasiūlė tą patį pakartoti ir televizijos žiūrovams: „O dabar galite tai pabandyti padaryti dar kartelį.“

Naglis Bierancas ir Lukas Gricius / Teodoro Biliūno nuotr.

Prieš tai su pora 15min ant raudonojo kilimo kalbėjo apie muzikos apdovanojimus, pasakojo, kokios meodijos skamba judviejų namuose.

„Dua Lipos“, – sakė Naglis Bierancas.

„O aš – Jazzu“, – pratęsė jo mylimasis Lukas Gricius.

Kad yra dideli muzikos gerbėjai, rodo ir jų planai vykti į pasaulinių žvaigždžių koncertus. Pora žada nepraleisti Dua Lipos, grupės „Coldplay“ ir atlikėjos Celine Dion bei Harry Styleso pasirodymų.

„Čia bet kam taip gali pasisekti, tiesiog reikia nusipirkti bilietus“, – juokavo N.Bierancas. „Juk nekainuoja karvės tie bilietai.“

Paklausti, ką šį vakarą labiausiai palaiko, vyrukai iš karto atsakė, kad „Eurovizijoje“ – Lolitą Zero, o M.A.M.A – Jazzu. „Daugiau nėra ką“, – atvirai rėžė jie. – Juokaujam, aišku.“

Beje, paklausti, koks koncertas iki šiol labiausiai įsiminęs, pašnekovai paminėjo Donny Montel bei Jazzu.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija ir koncertas (131 nuotr.)
+125
Apdovanojimų M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai (231 nuotr.)
+225