Apie Editos Mildažytės poelgį – žinomi žmonės: gana Linčo teismo

Edita Mildažytė, Daina Bosas, Migloko, Eglė Skrolytė
Edita Mildažytė, Daina Bosas, Migloko, Eglė Skrolytė
Šaltinis: Žmonės
2021-09-21 14:16
AA

Žinia apie prie vairo sulaikytą neblaivią Editą Mildažytę sulaukė labai skirtingų visuomenės reakcijų. Nors nemaža dalis žmonių smerkė garsią moterį, keletas žinomų žmonių į šią situaciją pažvelgė iš kito kampo. Nors jie pripažįsta, kad žymi laidų vedėja ir prodiuserė pasielgė blogai, visi sutinka, kad tai nesunaikina jos asmenybės žavesio, visų gyvenimo pasiekimų ir padarytų gerų darbų, o nesėkmė gali ištikti kiekvieną.

Nepalaiko vykstančio Linčo teismo

Verslininkė Daina Bosas E.Mildažytės poelgį vertina kritiškai – anot jos, to pateisinti negalima. Vis tik su Žmonės.lt savo nuomone pasidalijusi verslininkė sako, kad viešai smerkti ji neketinanti ir nesupranta taip besielgiančių žmonių.

„Manau, kad Edita yra sąmoningas žmogus ir puikiai supranta, ką padarė. Vakar ji atsiprašė ir labai teisingai pakomentavo šią situaciją. Ji savo poelgį įvardijo kaip didžiausią savo gėdos dieną ir už tai atsakys pagal LR įstatymus. Tai ko dar iš žmogaus galima norėti, kraujo?“, – retoriškai klausė verslininkė.

Nors D.Bosas suprato, kad viešas žymaus žmogaus smerkimas – neišvengiamas, ji stebėjosi, su kokiu pasimėgavimu dauguma žmonių tai daro.

„Pas mus labai daug negatyvios energijos išliejama viešai, o dauguma komentarų – labai prasto lygio, žeminantys ir nemandagūs. Čia reikia pabrėžti, kad dauguma Editą smerkiančių ir mokančių žmonių nėra pasiekę nė 1 procento tiek, kiek yra pasiekusi ji. Tai ko jūs, kiaušiniai, vištą mokot?“ – į nepagarbius komentatorius kreipėsi Daina Bosas.

Daina Bosas

Verslininkė įsitikinusi, kad tokiomis situacijomis nuo viešų komentarų verčiau susilaikyti.

„Manau, kad nereikia sirgti svetimom ligom ir geriau rūpintis savo gyvenimu. Reikia tiesiog patylėti ir, liaudiškai tariant, papletkinti savame rate. Šis požiūris lemia, kad niekada viešai nesikandžioju ir pasimokau iš svetimų klaidų, nes labai bijočiau tokio Linčo teismo“, – tvirtino Daina.

Ji pabrėžė, kad nepaisant kategoriško E.Mildažytės poelgio vertinimo, ji tikrai nenustojusi gerbti žinomos prodiuserės pasiekimų.

„Kažkodėl taip yra – tu gali būti padaręs labai daug gerų darbų ir turėti autoritetą, bet štai toks poelgis viską nušluoja. Vis tik dėl šio nusižengimo neėmiau kitaip vertinti Editos pasiekimų“, – portalui Žmonės.lt sakė D.Bosas.

Skatina nustoti puotauti ant svetimos nesėkmės

Žinomas televizijos laidų prodiuseris, Vilniaus miesto tarybos narys Gediminas Jaunius vienas pirmųjų išreiškė palaikymą Editai Mildažytei. Savo feisbuko įraše vyras akcentavo viešumo kainą.

Gediminas Jaunius/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
 
„Mes visi klystame. Kai kurios mūsų klaidos būna garsios. Bet dėl to jos nėra didesnės už kitų, todėl būtų labai pavojinga pasiduoti pagundai smerkti tuos, kurie geriau pastebimi ir tarsi netyčiom meginti pabrėžti, kad esama blogesnių už mus pačius“, – tikino prodiuseris.
 
Sunkų etapą išgyvenančiai kolegei G.Jaunius palinkėjo tvirtumo, o šį poelgį komentuojantiems žmonėms – santūrumo.
 
„Gražiai Edita parašė. Negražiai pasielgė. Mes pasielkime gražiai – susilaikykime puotavę ant svetimos nesėkmės. Stiprybės Editai. Jos sėkmių ši klaida nenubrauks. Na, bent jau man. Ir nevairuokim išgėrę. Tiesiog nevairuokime, nesvarbu pastebės kas ar ne“, – skatino Gediminas.
 
Į šią G.Jauniaus palaikymo žinutę sureagavo ir Eglė Skrolytė. Moteris po įrašu paliko komentarą: „Labai gražiai sudėliojai, Gediminai. Pritariu kiekvienai minčiai. Nepuotaukim ten, kur ne puota. Ir juk meilė yra ta, kuri nesibaigia ties klaida. Priešingai. Tuomet ji tik dar labiau reikalinga“.
Eglė Skrolytė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Moteris ir pati nusprendė palaikyti E.Mildažytę. Feisbuko paskyroje ir prisidėdama prie kitų pasidalijo palaikančiu įrašu.

„Myliu Editą. Mano meilė nuotolinė. O ir nuolatinė tuo pačiu. Neatsižaviu šio žmogaus širdies platumomis, dosnumu, talentu, grožiu ir tuo tikrumu kur iki paskutinio siūlo. Kiek galios turi klaida? Lygiai tiek, kiek jai jos suteikiame. Kaip žmogus mokausi šioje skaudžioje situacijoje. Ne iš jos klaidos. O iš drąsos nesisvelti pasiteisinimais, tiesiu stuburu prisiimti, atlaikyti tai kas užgriuvo tikiu neeiliniu svoriu. Mokausi atsiprašyti. Laiku. Vietoje. Jautriai. Tikrai.
Meilė, net ir nuotolinė, nesibaigia ties klaidomis. Tiesa?“, – pastebėjo E.Skrolytė.
 

Į keblias situacijas gali pakliūti kiekvienas

Dainininkė Miglė Vilčiauskaitė-Migloko palaikymo kupiną įrašą paskelbė savo feisbuko paskyroje. Moteris dalijosi mintimis apie gyvenime padaromas klaidas.

Migloko / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Netgi jaukūs ir šilti žmonės kartais patenka į keblias bei netikėtas situacijas ir visa tai yra absoliučiai normalu! Siunčiu meilės ir palaikymo Editai“, – rašė atlikėja.

Migloko taip pat pasidalijo šiltu prisiminimu iš susitikimo su E.Mildažyte.

„Su didele nostalgija prisimenu vasaros shoot’ą laidoje, kaip susirangiusios ant fotelių kalbėjomės, juokėmės, skynėm bazilikus, levandas ir po to grįžau su pilnu maišu kvepiančio sodo gėrio“, – jaukias pokalbio akimirkimas prisiminė dainininkė.

Palaikymą Editai Mildažytei išreiškė ir ilgametė jos kolegė laidų vedėja Laima Kybartienė. Kalbėdama su portalu Žmonės.lt L.Kybartienė stebėjosi žmonių nesupratingumu. 

Laima Kybartienė / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Editą aš pažįstu jau labai senai. Ji visada buvo labai smalsi, išmintinga, visada ėjo sunkiausiais keliais, buvo be galo pareigingas ir geros širdies žmogus. Juk ir savo laidose ji pagelbėjo tiek daug Lietuvos žmonių... Edita laužė barjerus, nebijojo prašyti, kalbėti. O dabar ji suklupo. Ir kodėl mes nepagalvojame, kodėl taip atsitiko? Su kokiais ji gyvenimo išbandymais susidūrė? Net neabejoju, kad Edita turėjo nemažai išgyvenimų, dėl kurių ji ir suklupo. Parodykit man žmogų, kuris nepaslysta. Net ir popiežius savo sieloje rastų nuodėmių“, – su portalu Žmonės.lt savo mintimis dalijosi Laima Kybartienė.