Apie karą tylinti K.Orbakaitė keršto Rusijoje neišvengė: kliuvo dėl motinos A.Pugačiovos

Kristina Orbakaitė su mama Ala Pugačiova / Socialinių tinklų nuotr.
Kristina Orbakaitė su mama Ala Pugačiova / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-11 18:34
AA

Už viešą karo pasmerkimą ir paliktą tėvynę Rusija baudžia ne tik Maksimą Galkiną ir Alą Pugačiovą - kainą tenka mokėti ir primadonos dukrai Kristinai Orbakaitei. Rusijoje populiari atlikėja pašalinta iš visų naujametinių koncertų Rusijoje, kuriuose turėjo pasirodyti, programų.

Rusijos dainininkė Kristina Orbakaitė buvo viena iš žvaigždžių, kurių pasirodymai Rusijos naujametiniuose koncertuose – ypač pageidaujami. Rusus itin žavėdavo dainos, atliekamos duetu su mama Ala Pugačiova, rašo unian.net.

Kristina Orbakaitė su mama Ala Pugačiova / Socialinių tinklų nuotr.

Vis tik primadonai išvykus iš Rusijos ir pasmerkus karą Ukrainoje tai pasikeitė. Dėl savo pozicijos Ala Pugačiova prarado palaikymą šalyje agresorėje, tas pats nutiko ir jos šeimai bei vyriausiai dukrai Kristinai Orbakaitei, nors apie karą viešai ji iki šiol nekalbėjo.

K.Orbakaitė buvo pašalinta iš visų naujametinių koncertų ir nebuvo pakviesta į renginį „Metų daina“. Tinklaraštininkas Rustamas Solncevas šią situaciją komentavo rusų žiniasklaidai. Jis teigė, kad koncertų organizatoriai tokį sprendimą priėmė dėl to, jog K.Orbakaitei neva trūksta hitų.

Kristina Orbakaitė / Socialinių tinklų nuotr.

„Dabar gali skambėti bet kokie hitai, įskaitant ir trisdešimties metų senumo, jei tik jie to norėtų“, – sakė R.Solncevas.

Tinklaraštininko teigimu, naujametiniuose pasirodymuose „uždrausta“ dalyvauti ne tik K.Orbakaitei, bet ir kitoms žvaigždėms, pasmerkusioms karą Ukrainoje ir Kremliaus nusikalstamą režimą.

Nuo vasario 24 d., kai Rusija pradėjo karinę invaziją į Ukrainą, dainininkė K.Orbakaitė nė karto nėra pasisakiusi apie karą.

Žmonės.lt primena, kad spalio pradžioje žiniasklaidoje teigta, kad dainininkė su sūnumi aktoriumi ir atlikėju Nikita Presniakovu paliko Rusiją ir išvyko į JAV. Į Ameriką K.Orbakaitė skraido reguliariai – čia gyvena jos vyras su jauniausia dukra Klaudija.

„K.Orbakaitė neseniai turėjo grįžti į Rusiją, bet nusprendė tai padaryti vėliau, nes privalėjo atšaukti spalio 11 d. „Sovremennik“ teatre vyksiantį spektaklį, kuriame vaidina su Kirilu Safonovu. Kalbama, kad aktorius išvyko į Izraelį“, – leidiniui sakė šaltiniai.

Vis tik atlikėjos socialinių tinklų įrašai rodo, kad šiuo metu ji yra Maskvoje.