Arnoldas Schwarzeneggeris neištikimybę savo žmonai laiko didžiausia gyvenimo nesėkme

Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2015-06-27 10:31
AA

Holivudo superžvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris atvirai pasipasakojo apie savo išsiskyrimą su žmona Maria Shriver, tvirtindamas, kad santuoką sužlugdęs neištikimybės skandalas buvo jo „didžiausia nesėkmė“.

Filmų „Terminatorius“ žvaigždė 2011 metais apstulbino Holivudą, kai prisipažino esantis savo buvusios namų tvarkytojos Mildred Baenos vaiko tėvas.

Kilus tam skandalui, A.Schwarzeneggeris ir M.Shriver nusprendė nutraukti 25 metus gyvavusią santuoką.

TAIP PAT SKAITYKITE: Subyrėjo ketvirtį amžiaus trukusi Arnoldo Schwarzeneggerio ir Marios Shriver santuoka

Jis sakė JAV radijo laidų vedėjui Howardui Sternui: „Esu patyręs asmeninių nesėkmių, bet ši nesėkmė neabejotinai buvo didžiausia. Be jokių abejonių!“

„Tai ne vien nesėkmė – tuomet iš tikrųjų galvoji: „Tai aš dėl visko kaltas. Tai aš susimoviau!“ Ir negali vesti pirštu į nieką kitą. Taigi, taip – buvau nusivylęs, bet visuomet lengva būti gudriam po laiko. Svarbiausia buvo rasti geriausią išeitį“, – pasakojo aktorius.

Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sutuoktiniai kreipėsi pagalbos į šeimos psichologą, mėgindami išgelbėti santuoką, bet A.Schwarzeneggeris mano, kad tos konsultacijos atnešė daugiau žalos negu naudos.

„Tai buvo didžiausia kada nors padaryta klaida, nes buvo šūdo vertas. Jis tik prikalbėjo daugiau nesąmonių... Tai absoliučiai, visiškai sužlugdė bet kokius mūsų tolesnius santykius ir viltį susitaikyti... Jie tiesiog kalbėjo nesąmones. Tai buvo didžiausia klaida“, – krimtosi aktorius.

„Atsiprašiau Marios. Atsiprašiau vaikų. Vėliau stengiausi eiti į priekį ir klausiau savęs: „Kokia būtų geriausia išeitis? Kaip galėtume likti draugai su Maria, kad galėtume kartu auginti vaikus, net jeigu ji išsikraustytų? ... Kaip galėčiau palaikyti gerus santykius su vaikais ir kaip galėčiau išsaugoti jų pagarbą, nors viską sugadinau?“ – kalbėjo jis.

A.Schwarzeneggeris ir M.Shriver skyrybų proceso dar nėra užbaigę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Naujoje „Terminatoriaus“ dalyje Arnoldas Schwarzeneggeris bando atgauti prieš 30 metų turėtas formas

Arnoldas Schwarzeneggeris ir Maria Shriver / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.