Arnoldas Schwarzeneggeris Los Andžele partrenkė dviratininkę: ji atsidūrė ligoninėje

Arnoldas Schwarzeneggeris / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Buvęs Kalifornijos gubernatorius ir aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris Los Andželo priemiestyje pateko į avariją, kurio metu partrenkė dviratininkę. Jai prireikė medikų pagalbos.

Arnoldas Schwarzeneggeris į eismo įvykį pateko sekmadienio rytą. Holivudo žvaigždė važinėjo vakarinėje Los Andželo dalyje, kai dviračiu važiavusi moteris staiga pasuko į jo eismo juostą ir susidūrė su jo automobiliu. Tai patvirtino 3 liudininkai.

Portalui TMZ teisėsaugos šaltiniai teigė, kad moteris pasuko į kairę priešais A.Schwarzeneggerio automobilį, kol jis dar nespėjo stabdyti, nors šis važiavo ne itin greitai.

Arnoldas Schwarzeneggeris / „Scanpix“ nuotr.

Partrenkta dviratininkė patyrė nedidelius, gyvybei nepavojingus sužalojimus ir atsidūrė greitosios pagalbos skyriuje. Pranešama, kad moters būklė stabili ir netrukus jį turėtų pasijusti geriau. Nors dėl eismo įvykio vyksta tyrimas, teigiama, kad aktorius dėl jo nėra kaltas ir susidūrimo paprasčiausiai nebuvo galima išvengti.

„Nebuvo įvykdytas joks nusikaltimas“, – sakė Los Andželo policijos pareigūnas Mike'as Lopezas.

Nustatyta, kad Arnoldas Schwarzeneggeris nevartojo alkoholio ar narkotikų, o po susidūrimo buvo įvykio vietoje ir kalbėjosi su policininkais.

Anot TMZ, aktorius taip pat paėmė moters dviratį, pritvirtino jį prie savo automobilio ir nuvežė į vietinę dviračių parduotuvę, kad jį sutvarkytų.

Tiesa, tai nėra pirmasis A.Schwarzeneggerio eismo įvykis. Praėjusiais metais jis pateko į keturių transporto priemonių avariją Los Andžele. Po šio incidento dėl lengvų sužalojimų į ligoninę pateko moteris.

Skaitykite daugiau