Asta Valentaitė su sužadėtiniu Glenu Manchesteriu vieši Barbadose: pasidalijo egzotiškais kadrais

Asta Valentaitė su sužadėtiniu Glenu Manchesteriu Barbadose / Socialinių tinklų nuotr.
Asta Valentaitė su sužadėtiniu Glenu Manchesteriu Barbadose / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-14 21:25
AA

Modelis ir stilistė Asta Valentaitė (41) su sužadėtiniu Glenu Manchesteriu (56) šiuo metu atostogauja egzotiškajame Barbadose. Ne pirmą kartą nuostabaus grožio saloje besilankanti moteris, rodos, laiku čia nesiskundžia – juk šildo ne tik kaitri saulė, bet ir mylimo vyro glėbys.

Vestuvėms besiruošiantys Asta Valentaitė ir verslininkas Glenas Manchesteris randa laiko atostogoms ir jas leidžia vienas kitos draugijoje. Netrukus jų laukia ir kita šventė – birželio 16 dieną britų milijonierius minės 57-ąjį gimtadienį.

Akivaizdu, kad Barbadosas – poilsiui puikiai tinkanti vieta: balto smėlio paplūdimiai, palmės, uolos ir salą skalaujanti Karibų jūra bei Atlanto vandenynas įkvepia ir atpalaiduoja.

Egzotiškais atostogų kadrais Asta Valentaitė dalijasi socialiniuose tinkluose. Savo instagramo paskyroje moteris paviešino keletą kadrų, kuriuose ji pozuoja vilkėdama maudymosi kostiumėliu ir besimėgaujanti putojančio gėrimo taure.

Ji pasidalijo ir nuotrauka su G.Manchesteriu. Joje matyti, kaip jachta plaukiantys sužadėtiniai glaudžia vienas kitą glėbyje ir šypsosi.

Atostogų akimirkomis Asta sutiko pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Barbados“, – šalia kadro parašė A.Valentaitė, taip išreikšdama simpatiją šiai salai.

Kad Barbadosas – mėgstama A.Valentaitės ir G.Manchesterio atostogų kryptis, rodo ir ankstesnės atostogų šioje šalyje akimirkos. Modelis pasidalijo saulėtais kadrais, kuriuose pozuoja vilkėdama maudymosi kostiumėlį arba lengvą suknelę ir sulaukė daugybės komplimentų.

Nenuostabu – juk saulėtame Barbadose daryta fotosesija spinduliuoja šiluma, ramybe ir subtiliu seksualumu bei moteriškumu.

Asta Valentaitė Barbadose / moni.photography nuotr.

Fotosesija įvyko spontaniškai, be didelio pasiruošimo – A.Valentaitei lapkritį atostogaujant Barbadose. Jame gyvenanti pažįstama fotografė pasiūlė surengti improvizuotą fotosesiją, Asta su pasiūlymu sutiko, o rezultatas pranoko lūkesčius.

Fotosesija, be abejonės, patiko ir Astos sužadėtiniui, verslininkui Glenui Manchesteriui, su kuriuo atostogas Barbadose žinoma moteris leido kartu.

Žmonės.lt primena, kad pora susižadėjo birželį Maljorkoje. Astos pirštą papuošė įspūdingas sužadėtuvių žiedas.

Saulėta Astos Valentaitės fotosesija egzotiškame Barbadose (9 nuotr.)
+3