Atlikėja J.Kraujelytė ištekėjo už mylimojo Vytauto: santykių išbandymai atvedė iki santuokos

Justės Kraujelytės ir Vytauto Šiaudinio vestuvės / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Justės Kraujelytės ir Vytauto Šiaudinio vestuvės / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-03 14:23
AA

Pirmąjį rudens savaitgalį, rugsėjo 3 dieną muzikos atlikėja, meno studijos „Scenos menų fabrikėlis“ įkūrėja ir „Eurovizijos“ atrankų dalyvė Justė Kraujelytė (31) sostinėje susituokė su „Officeday“ maisto kategorijos vystymo vadovu Baltijos šalims Vytautu Šiaudiniu (31). Po įvairių santykių išbandymų pora amžiną meilę prisiekė po Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios skliautais.

Po santykių išbandymų – vienas kitą atrado iš naujo

Nors Justės ir Vytauto meilės istorija prasidėjo dar prieš 12-ka metų, per juos porai teko pasukti ir skirtingais keliais. Tačiau įveikę santykių išbandymus, galiausiai jiedu suprato esantys skirti vienas kitam.

„Buvome supiršti savo labai gerų draugų poros 2010 Naujų metų naktį. Kartu keliavome švęsti į Nidą, o ten ir prasidėjo mūsų draugystė. Tiesa, keliems metams keliai išsiskyrė, tačiau vėl susitikome 2015-aisais ir nuo to laiko nebesiskyrėme“, – portalui Žmonės.lt pasakoja Justė.

„Nors sako, kad negalima bristi į tą pačią upę du kartus, bet visi geriausi ir lemtingi dalykai gyvenime nutiko iš antro karto“, – šypsodamasi priduria ji.

Justės Kraujelytės ir Vytauto Šiaudinio vestuvės / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Justė neketina slėpti, kad abu su savo išrinktuoju Vytautu yra stiprios asmenybės – vienas kitą jie įvardija kaip ambicingus, veržlius ir užsispyrusius.

„Tačiau kai esame atsipalaidavę, primename besilinksminančius mažus vaikus!“ – tuo pačiu greitai „rimtuolių“ paveikslą išsklaido būsimoji nuotaka.

Nors jaunavedžiai turi panašumų, Justė sako, kad Vytautas ją sužavėjo ir dar dėl kelių esminių būdo bruožų: „Komunikabilumu, gebėjimu pasakoti istorijas, humoro jausmu ir pasitikėjimu savimi bei žaismingumu. Vienas kitam mes visiškai priminėm paauglystės „celebrity crush“.

Netradicinės sužadėtuvės

Akivaizdu, kad atlikėja apie savo santykius viešumoje lyg šiol nebuvo linkusi kalbėti garsiai – sau bei savo artimiausių ratui ji pasiliko žinią ir apie sužadėtuvės, kurios įvyko praėjusių metų gegužę Vilniuje.

Tąkart sužadėtuvės įvyko kiek netradiciškai, tačiau pabrėžiant svarbią mintį: įsimylėjėliai padovanojo vienas kitam žiedus, simbolizuojančius lygybę ir individualizmą kaip stiprias jų poros vertybes.

Justės Kraujelytės ir Vytauto Šiaudinio vestuvės / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.


Taip per metus suorganizavę vestuves, pora nusprendė amžiną meilę vienas kitam prisiekti pirmą rugsėjo šeštadienį, Žvėryno bažnyčioje. Tiesa, po jaukios ceremonijos sostinėje Justė ir Vytautas 65 svečius jų meilės atšvęsti pakvietė į Varėną.

Meilės festivalis Dzūkijoje

Nors nei vienas iš jaunavedžių neturi jokių sąsajų su Dzūkija, čia jie vestuvių puotą nusprendė iškelti dėl netikėtai prieš penkerius metus atrastos vietos.

„Jau seniai pasvajodavom, kaip galėtų atrodyti mūsų vestuvės ir tuomet prieš penkerius metus atradome Nakcižibį. Nuvykome ten romantiškam savaitgaliui ir įsitikinome, kad tai yra tai, ko mums reikia.

Visada jautėme, kad ši vieta tinkamiausia mūsų šventei dėl nuostabios gamtos – ežeras, miškas, pakankamai vietos svečių nakvynei ir didelės lauko erdvės šventei. Nors nei vienas mūsų nėra iš Dzūkijos ir neturime joje giminių, bet kaip žinia, Vilnius priskiriamas šiam regionui, todėl visai simboliška rengti šventę ten“.

Justės Kraujelytės ir Vytauto Šiaudinio vestuvės / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.


J.Kraujelytė su mylimuoju Vytautu Dzūkijoje nusprendė suorganizuoti Meilės festivalį, kuriame netrūks ir jautrių akimirkų, ir linksmybių. Ir visa tai – ne tik dėl jaunavedžių, bet ir dėl taip jųdviejų vestuvių laukusių svečių.

„Mūsų šventėje svarbiausi yra mums artimi žmonės, humoras, nuoširdumas. Turime nuostabių, talentingų ir labai charizmatiškų draugų, kurie mus tikrai nustebins. Daugelis svečių mūsų šventės laukė ne vienerius metus. Tad be jautrios santuokos ceremonijos ir priesaikos, laukia labai tranki, energinga festivalio tipo šventė“, – žada būsimoji Šiaudinienė.

Nuotakos suknelės paieškos kėlė stresą

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt J.Kraujelytė atskleidžia, kad yra gana išranki, tad ir nuotakos suknelę savo vestuvėms rasti jai sekėsi gana sunkiai. Galiausiai ji nusprendė pasikliauti ne salonais, o savo fantazija ir suknelės viziją susikūrė pati.

„Nuotakos suknelės paieškos buvo visai ne smagus užsiėmimas. Labiau daugybę streso, abejonių ir jausmo, kad nėra tokios suknelės, kuri man būtų tinkama, patirtis. Išbandžiusi pačius įvairiausius salonus, butikus, mados namus, galiausiai nusprendžiau pati nupiešti suknelės modelį, kurį įgyvendino dizainerė Giedrė Sunklodaitė. Tiesa, šventės dieną puošiuosi ir pačios savo gamintais neįprastais aksesuarais“, – pasakoja būsimoji nuotaka ir priduria, kad jos ir jaunikio rankas puoš minimalistiniai juvelyrikos studijos „Zakarti“ žiedai.

Justės Kraujelytės ir Vytauto Šiaudinio vestuvės / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Justės Kraujelytės ir Vytauto Šiaudinio vestuvės / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Iškart po vestuvių, pora žada tradiciškai vykti medaus mėnesio. Jaunavedžiai pasirinko Prancūzijos kryptį – jiedu planuoja aplankyti šalies pietinę pusę, Korsiką ir Sardiniją.

„Ieškojome balanso, kuris atspindėtų abiejų norus – pamatyti, paragauti kultūros, o tuo pačiu ir pailsėti prie žydro vandens pakrantės. Iš daugybės egzotinių variantų visus atmetėme ir likome ištikimi Europai“, – šypteli J.Kraujelytė.

Ateityje – bendras verslas ir sugrįžimas į „Euroviziją“

Paklausus, kokie gi poros planai sugrįžus iš medaus mėnesio, veikli pora nustebina – jiedu žada įsitraukti ne tik į atskiras veiklas, bet ir sukurti bendrą verslą.

„Turime idėjų apie bendrą verslą, tikimės sujungti mūsų skirtingų krypčių patirtis. Nors abu baigėme teisės studijas, dirbame visai kitose srityse.

Aš pati toliau ketinu gilinti žinias psichologijos krypties ir meno studijose bei suvienyti ne tik moteris iš meno pasaulio, bet ir visas, norinčias geriau pažinti save. Be abejo, daugiausia dėmesio skirti plėtojant savo kūrybinę veiklą, įgyvendinti muzikinius kūrybinius sumanymus“.

Justės Kraujelytės ir Vytauto Šiaudinio vestuvės / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.


Justės Kraujelytės planuose – ir „Eurovizijos“ atrankos. Praėjusiais metais pasirodžiusi su daina „How to get my life back“ , ji jau sako turinti naują sceninio pasirodymo idėją, dainos motyvą bei mintį.

Visgi, dar prieš įgyvendinant muzikinius planus, svarbiausia tai, ką pora žada patirti santuokoje. Žmonės.lt paklausti, ko vienas kitam nori palinkėti, jaunavedžiai pateikia skirtingus, bet tuo pačiu ypatingai svarbius atsakymus:

„Palinkėčiau išlikti žaismingais, kūrybiškais ir nuoširdžiai norėti stengtis dėl vienas kito ir dėl savo laimės kasdien. Tap pat kantrybės ir nuolat prisiminti tai, kas mūsų poroje geriausia – mažiau tobulumo ir smulkmenų, daugiau geranoriškumo ir bendrystės“, – sako Justė.

„Palinkėčiau viską vertinti jau nebe pro „aš“, o „mes“ prizmę, kad į priekį vis dar vestų jaunatviškas maksimalizmas. Būti atviriems naujoms patirtims“, – antrina ir jaunikis Vytautas Šiaudinis.

Vestuvių fotogalerija:

Justės Kraujelytės ir Vytauto Šiaudinio vestuvės (34 nuotr.)
+28