Atskleisti nematyti Viktorijos Siegel vestuvių užkulisiai: „Maniau, kad apalpsiu“

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvių akimirka
Šaltinis: Žmonės
AA

Liepos 23-ąją vienas kitam ištarę lemtingąjį „Taip!“, Viktorija Siegel-Suodaitė ir Laurynas Suodaitis vestuvių akimirkomis džiaugiasi iki šiol. Vienos jų – dar niekur nematytos ir išties traukiančios akį.

„Laurynas žinojo mano požiūrį, žinojo, kad aš noriu vestuvių. Jis suprato, kad man tai svarbu, todėl man jo nereikėjo įkalbinėti: Na, pasipiršk man, aš taip noriu, greičiau darom tas vestuves.... Pas mus to nebuvo. Jeigu vyras nori, tai jis ir paims, o tu niekur nepabėgsi – būsi jo žmona...“, – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo 26-erių nuomonės formuotoja Viktorija Siegel.

Žiūrovai išvydo ir išskirtinius, iki šiol niekur nerodytus Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje įvykusios vestuvių ceremonijos kadrus ir įspūdingos, prabangios šventės akimirkas.

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvių akimirka

„Galvojau kelis kartus: apalpsiu dėl streso ir dėl nerimo... Buvo toks jaudulys apėmęs, kad stoviu, ir galvoju: Vika, tu tik laikykis... Pažiūriu į Lauryną, o jis šypsosi lyg niekur nieko. Kai tariau priesaikos žodžius, atrodo, it akmuo nuo širdies, jau ištekėjau, ir baisiausia jau praėjo“, – apie ceremonijos metu užplūdusias emocijas pasakojo Viktorija.

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvių akimirka
Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvių akimirka

Žmonės.lt primena, Laurynas Suodaitis mylimajai V.Siegel pasipiršo per įsimintiniausiu tapusį Viktorijos gimtadienį praėjusių metų lapkritį. Nieko nelaukę, jiedu pradėjo planuoti gyvenimo šventę. Galiausiai, liepos 23-iąją, jųdviejų svajonė išsipildė – vedybos pažymėjo vieno etapo pabaigą ir ramaus, šeimyniško, meile ir pagarba paremto gyvenimo pradžią.

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės (92 nuotr.)
+86
Skaitykite daugiau