Augusta Zuokė po rinkimų dėkojo pralaimėjusiam vyrui Artūrui: „Įsimylėjau jį iš naujo“

Augusta Zuokė, Artūras Zuokas / Luko Balandžio/BNS nuotr.
Augusta Zuokė, Artūras Zuokas / Luko Balandžio/BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-20 08:38
AA

Sekmadienio vakarą įvyko antrasis savivaldos rinkimų turas. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad Vilniaus miesto apygardoje Artūras Zuokas pralaimėjo Valdui Benkunskui. Po šios žinios, jo žmona Augusta Zuokė rėžė kalbą prieš visus susirinkusius A.Zuoko bendražygius.

„Komanda buvo fantastiška, aš Artūru taip didžiuojuosi ir džiaugiuosi, įsimylėjau jį iš naujo. Čia turi būti šventė, visi čia susirinkome, kada dar kitą kartą susirinksime? Nebent po ketverių metų“, – savo kalbą po antrojo savivaldos rinkimų turo pradėjo kandidato į Vilniaus merus Artūro Zuoko žmona Augusta Zuokė.

Artūras Zuokas ir jo komanda laukia Vilniaus mero rinkimų rezultatų / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Ji kvietė visus apkabinti Artūrą, negailėdama jo darbams ir charakterio savybėms gražiausių žodžių. Taip pat dėkojo jo bendražygiams.

„Kadangi čia visi esame, noriu, kad pašvęstume, padėkotume, apsikabintume vienas kitą, apkabintume Artūrą. Nes wow koks buvo laikas – labai įdomu, žiauriai daug kūrybiškų momentų.

Ačiū už palaikymą visiems. Man buvo tokie linksmieji kalneliai būti šalia ir viską stebėti. Noriu stipriai apkabinti Artūrą, nes Vilnius turi liūdėti, o ne mes.

Man labai gaila, nes turėtumėte matyti idėjas ir potencialą iš arti, kaip jis sugeba pamatyti dalykus, kokios jo yra reakcijos, o dėl darbų jums ir taip aišku. Visa kita, ką aš matau, kaip jam iš tikrųjų rūpi, kai jis neskirsto, kur čia tavo ir mano, kas mažiau ar labiau rūpi. Pas jį viskas svarbu, viską laiko dėmesyje ir man žiauriai gaila, kad Vilnius prarado šią galimybę.

Sėkmės jums toliau, man jau neberūpi, kaip čia bus, mes jau galime ilsėtis ir linkiu visiems gero poilsio. Labai visiems ačiū, jūs esate viena didelė šeima“, – sakė A.Zuokė.

Artūras Zuokas ir jo komanda laukia Vilniaus mero rinkimų rezultatų (50 nuotr.)
+44