„Auksiniuose svogūnuose“ – būrys žinomų veidų: Bosai, M.Kalnietis ir P.Gražulis su 5-mete dukra

Apdovanojimų „Auksiniai svogūnai“ svečiai / Andriaus Pelekausko nuotr.
Apdovanojimų „Auksiniai svogūnai“ svečiai / Andriaus Pelekausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-28 11:17
AA

Trečiadienio vakarą Klaipėdos „Švyturio“ arenoje praūžė po kelerių metų sugrįžę humoro apdovanojimai „Auksiniai svogūnai“. Nors ir ne visi politikai ar visuomenės veikėjai išdrįsta gyvai dalyvauti ceremonijoje, visgi ir šįkart renginyje netrūko žinomų veidų.

Trečiadienio vakarą Klaipėdoje vykusius „Auksinius svogūnus“ stebėjo tokie politikai kaip Vilija Blinkevičiūtė, Vytautas Grubliauskas, Petras Gražulis.

Pastarasis į apdovanojimus atvyko su netikėta viešnia – Palangoje gyvenančia savo ir Birutės Navickaitės penkiamete dukra Monika Marija.

Petras Gražulis su dukra / Andriaus Pelakausko nuotr.

„Auksinių svogūnų“ taip pat nepraleido krepšinio karjerą baigę broliai Lavrinovičiai, verslininkai Daina ir Antanas Bosai, Laurynas Suodaitis (kuris ir pats lipo į sceną su Viktoriją Siegel įkūnijusia Natalija Bunke), dainininkai Steponas Januška, Algirdas Radzevičius su žmona Milisandra, Linas Vaitkevičius iš grupės „Žemaitukai“, Deividas Bastys, krepšininkas Mantas Kalnietis, retai viešumoje besirodantis Antanas Nedzinskas ir kiti.

Klaipėdoje įteikti „Auksiniai svogūnai“ / Andriaus Pelakausko nuotr.
Klaipėdoje įteikti „Auksiniai svogūnai“ / Andriaus Pelakausko nuotr.

O scenoje pasirodymus surengė Šarūnas Banevičius, Violeta Mičiulienė, Česlovas Gabalis, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Inga Valinskienė, Marius Jampolskis, Česlovas Gabalis, Deivis, Rosita Paulauskaitė, grupė „DAR“ ir kiti.

Ką jie įkūnijo, skaitykite ČIA.

Fotogalerija:

Klaipėdoje nugriaudėjo „Auksiniai svogūnai“ (41 nuotr.)
+35