„Auksiniuose svogūnuose“ – L.Suodaičio šou: kokios dovanos V.Siegel nuo jo sulauks po apdovanojimų?

Laurynas Suodaitis, Natalija Bunkė / Andriaus Pelakausko nuotr.
Laurynas Suodaitis, Natalija Bunkė / Andriaus Pelakausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-01 12:03
AA

Antrąją Velykų dieną, balandžio 1-ąją, televizijos žiūrovai kviečiami praleisti kartu su į eterį grįžtančiais „Auksiniais svogūnais“. Dar labiau subrendę, ryškiausiomis žvaigždėmis ir sąmoju spindintys bei politikos nusidėjėliams akis graužiantys Lietuvos humoro apdovanojimai ir vėl džiugins sąmoju bei dovanos nepamirštamą, juoko kupiną vakarą!

Ceremonijos metu bus suskaičiuoti visi ryškiausi pastarojo meto skandalai, o jų veikėjai parodyti „svogūniškoje“ šviesoje. Pro apdovanojimų rengėjų akis niekada nepraslysta nė vienas atgarsio visuomenėje sulaukusio įvykio herojus, nė vienas nusikalbėjimas ar nuėjimas į šoną – tuo įsitikinsime ir šį vakarą.

Žiūrovai iš viso pamatys 10 nominacijų – nuo „Metų lošėjo“, „Metų aktoriaus“, „Metų siurprizo“ iki… „Metų Gražulio“. Dar daugiau įdomybių žiūrovų laukia išvydus garsiausių šalies žvaigždžių pasirodymus, kurių metu jos įsikūnys į labiausiai pernai linksniuotus valdžios atstovus. Tiesa, pamatysime ne tik su politika susietus įvykius – štai Natalija Bunkė virs Viktorija Siegel ir scenoje pasirodys kartu su Laurynu Suodaičiu. Jų daina neabejotinai taps hitu, o dainos tekstas primins, kad dramai, kurią patyrė ši šeima, vieta nebent tik... Holivude!

Apdovanojimuose „Auksiniai svogūnai“ – scenos žvaigždės ir kviestiniai svečiai (116 nuotr.)
+110

Savo ruožtu L. Suodaitis nepraleis progos pašmaikštauti ir užsimins, kad garsusis incidentas, arba, kaip sakys pats, „pabaigos pradžia“, dėl kurio pernai jo pavardė žiniasklaidoje buvo linksniuojama kone nuolatos, netrukus skaičiuos metų sukaktį. O žiūrovai netgi sužinos, kokios dovanos V. Siegel nuo L. Suodaičio sulauks po apdovanojimų. Tiesa, pats Laurynas juokaus, kad tai, matyt, neįvyks be teismo įsikišimo. O Justinas Jankevičius tuo tarpu pridės, kodėl Laurynas jam – didžiausias įkvėpimas.

Tiesa, tai – ne vienintelis laukiantis siurprizas. Deividas Norvilas-Deivis tradiciškai virs Petru Gražuliu, kuris pats šįkart apdovanojimuose, kaip pastebės Arūnas Valinskas, pasirodys su savo veiklos Palangoje įrodymu – dukrele Monika. O užlipęs ant scenos, jis ne tik atskleis, kodėl iš tiesų buvo išmestas iš Seimo, bet netgi teigs išsiaiškinęs tikrąją priežastį, kodėl Ingrida Šimonytė ir Dalia Grybauskaitė jam niekuomet nežiūrėdavo į akis…

Šarūnas Banevičius jau šiandien vienam vakarui taps Ignu Vėgele, Ramūnas Rudokas – Gitanu Nausėda, Rosita Paulauskaitė – Ingrida Šimonyte, Inga Valinskienė – Dalia Grybauskaite. Ir tai – tik dalis linksmų įsikūnijimų, kurie džiugins ir vers šluostytis juoko ašaras.

Iškilmingai ceremonijai tradiciškai diriguos neišskiriamas duetas – A. Valinskas ir J. Jankevičius. O scenoje pasirodys gausus būrys garsiausių Lietuvos žvaigždžių. Tai – Česlovas Gabalis, Žilvinas Žvagulis, Radži, Violeta Mičiulienė bei daugelis kitų.

Klaipėdoje nugriaudėjo „Auksiniai svogūnai“ (41 nuotr.)
+35

„Auksiniai svogūnai“ – jau šiandien, balandžio 1-ąją, 19.30 val. per TV3.