B.Afflecko 10-metis sūnus sukėlė eismo įvykį: su įspūdingos vertės Lamborghini trenkėsi į BMW

Benas Affleckas su Jennifer Lopez, Beno Afflecko sūnus Samuelis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Benas Affleckas su Jennifer Lopez, Beno Afflecko sūnus Samuelis / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-06-27 16:58
AA

Benas Affleckas (49) kartu su mylimąja Jennifer Lopez (52) ir sūnumi Samueliu (10) patyrė nemalonią situaciją. Apžiūrinėdamas automobilius, Beno sūnus sėdo už Lamborghini vairo ir netyčia užkliudė automobilio BMW priekį.

Benas Affleckas ir Jennifer Lopez birželio 26-ąją su 10 metų Beno sūnumi Samueliu važiavo apžiūrėti automobilių į prabangių automobilių saloną Los Andžele. Samuelis bandomojo važiavimo metu, tėvui leidus, įsėdo už 212 tūkst. eurų kainuojančio Lamborghini vairo, kai variklis buvo įjungtas, ir, kaip matyti portale DailyMail.co.uk paskelbtame vaizdo įraše, įjungė atbulinę pavarą. Automobilis atsitrenkė į stovinčio BMW priekį.

Benas buvo šalia jo, kai sūnus padarė šią klaidą. Jennifer sėdėjo ant galinės sėdynės ir išlipo po to, kai automobilis atsitrenkė į priekyje stovėjusį BMW. Automobilių salono darbuotojai nuėjo patikrinti, kas nutiko.

Geltono Lamborghini Urus, kurį vairavo Samuelis, nuoma kainuoja 1393 eurų per dieną.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

Dešimtmetis išlipo iš automobilio ir apkabino tėvą. Nuotraukose buvo matyti, kaip Benas kalbasi su darbuotojais. Po incidento Benas, Samuelis ir J.Lo apžiūrėjo automobilio galą. Neatrodė, kad Samuelis būtų labai sukrėstas dėl to, kas įvyko.

Po šios situacijos Samuelis ir J.Lo vaikščiojo po prekybos saloną susikibę už rankų. Benas ir Jennifer vizito metu taip pat laikėsi už rankų, o išėję į lauką pasidalijo saldžiais apkabinimais. Apskritai tai buvo malonus Beno, Jennifer ir Samuelio susitikimas.

Primename, kad Benas su buvusia Jennifer Garner turi tris vaikus – Violet, Seraphiną ir Samuelį. J.Lo turi dvynukus Emme ir Maxą iš santuokos su Marcu Anthony. Benas ir Jennifer leidžia laiką su vienas kito vaikais nuo tada, kai 2021 m. vėl susiėjo. Jennifer neseniai Tėvo dienos proga paskelbtame pranešime liaupsino Beną kaip tėvą.

Benas Affleckas su Jennifer Lopez / „Scanpix“ nuotr.

„Jau daugiau nei metus stebiu, koks tu esi tėvas, ir niekada nemačiau nuoseklesnio, mylinčio ir pasiaukojančio žmogaus, – birželio 19 d. savo įraše Tėvo dienos proga rašė Jennifer, – Ir ne tik savo vaikams, bet ir be jokių įsipareigojimų mano vaikams. Tu visada pasirodai ir juos iškeli į pirmą vietą. Esi meilus ir įsitraukęs į kiekvieną jų buvimo kartu akimirką, ir tai, tiesą sakant, yra vienas gražiausių dalykų, kokius esu mačiusi.“