Gėlių horoskopas

Gėlės / Fotolia nuotr.
Gėlės / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-08 10:00
AA

Augalų ir žmonių pasauliai labai susiję. Nuo senų laikų žmonės tapatinami su medžiais ir gėlėmis. Teigiama, kad augalai gali atspindėti tam tikrą charakterį. Sužinokite, kokią gėlę atitinka jūsų gimimo laikas.

Geltonasis genicijonas (Sausio 1–10)

Ši paslaptinga kalnų pievų gėlelė turi daugybę privalumų. Jei jūs gimėte šiuo laiku, tikriausiai esate šiek tiek uždari, nemėgstate didelių kompanijų, geriausiai jaučiatės namuose. Jūs – šeimos žmogus, be to, labai patikimas, atsakingas ir gyvenime lydimas sėkmės.

Dagys (Sausio 11–20)

Sakysite, tai negražus augalas. Tačiau neskubėkite daryti išankstinių išvadų. Jūs irgi kartais elgiatės negražiai, tačiau artimiausi žmonės žino, kokie esate iš tikrųjų – gailestingos širdies, nemokantys atsakyti tam, kam reikia pagalbos, geri draugai ir nuostabūs pagalbininkai savo šeimai.

Šlamutis (Sausio 21–31)

Gražūs ir ištvermingi – tokie yra šlamučiai, džiuginantys akį ir džiovintų gėlių puokštėse. Šiuo laiku gimęs žmogus – toks pat gyvybingas, galintis išgyventi net sunkiausiomis aplinkybėmis ir neprarandantis pakilios nuotaikos. O kova tik sustiprina jo dvasią. Be to, esate patrauklūs, elegantiški, nesavanaudiški.

Amalas (Vasario 1–10)

Šis mistiškas augalas apipintas legendomis. Tokie ir šiuo laiku gimę žmonės, gebantys savo patrauklumu prisirišti kitą žmogų. Kartais jie lengvabūdiški ir linkę į avantiūras, sportiški ir neretai pasiekiantys net didelių rezultatų.

Šunvyšnė (Vasario 11–19)

Šiuo laiku gimusiame žmoguje puikiai dera vidinis ir išorinis grožis. Šunvyšnė – augalas, kurio juodos uogos nepatraukia daug akių. Tai lemia, kad jūs nemėgstate naujų vietų ir besikeičiančių aplinkybių. Jus galima vadinti gana konservatyvia asmenybe, tačiau tai – jūsų privalumas.

Mimoza (Vasario 20–28 (29))

Kai norime pasakyti, kad žmogus yra padidinto jautrumo ir įžeidumo, dažnai sakome: „Jis – tikras mimoza.“ Tačiau jūsų darbštumas ir atsakingumas visiškai kompensuoja šiuos dalykus. Jūsų nuotaika dažnai keičiasi, jūs esate pratę aukotis dėl kitų, kad tik neprarastumėte pasitikėjimo.

Aguona (Kovo 1–10)

Ryškūs ir patraukiantys akį – esate visiškai tokie pat, kaip tos laukuose raudonuojančios ir visų žvilgsnius prikaustančios aguonos. O kur viena aguona, ten ir antra. Jums svarbu turėti bendraminčių, galite būti neformaliu lyderiu, esate nelinkę veltis į konfliktus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip prisišaukti sėkmę

Lelija (Kovo 11–20)

Mistinis šios gėlelės grožis persiduoda visiems, gimusiems po šiuo ženklu. Tačiau jūsų esybė slepia šiek tiek paslapties, jūs kūrybingi ir linkę į bohemišką gyvenimo būdą. Galite būti nepastovūs, linkę į avantiūras.

Rusmenė (Kovo 21–31)

Esate ryžtingi ir kupini energijos, kurią sunku kam nors suvaldyti. Dažniausiai gyvenime turite aiškų tikslą ir jo siekiate. Jūs nepamainomi, kai reikia imtis užduočių, kurias svarbu greitai ir nepriekaištkingai atlikti. Galite sumaniai ir ryžtingai vadovauti kitiems.

Magnolija (Balandžio 1–10)

Jūs visada norite būti pirmose gretose, nesvarbu, apie ką eitų kalba: darbą, atostogas, bendravimą su draugais. Žinote savo kainą ir visada pasiekiate tai, ką esate suplanavę. Jums koją kiša tik tai, kad retai išklausote kitų nuomonę. Idealu, jei vadovaujate kitiems, nes sugebate visus uždegti savo idėjomis.

Hortenzija (Balandžio 11–20)

Tai žmonės, kuriuos visada lydi šventė, nes jie jos ieško arba patys sukuria. Esate dosnūs, išlaidūs, o draugams plačiai atveriate ne tik savo širdį, bet ir piniginę. Turite labai daug pažįstamų, tačiau vos vieną kitą tikrą draugą. Jūs geri ir širdingi, bet žmonėms dažnai sunku būna tai pastebėti.

Jurginai / „Fotolia“ nuotr.

Jurginas (Balandžio 21–30)

Vienas svarbiausių dalykų jums gyvenime yra estetika ir siekimas maksimalių rezultatų tiek darbe, tiek namuose. O tai pasiekti neretai būna sunku ir jūsų perfekcionizmas kaip tik tam trukdo. Būkite lankstesni ir gyvenimas jums atskleis dar daugiau gėrio ir jūsų dievinamo grožio.

Pakalnutė (Gegužės 1–10)

Kukli ir nuostabiai graži – abi šios savybės dera ne tik pakalnutės žiede, bet ir žmonėse, kurie gimė gegužės pradžioje. Kad jūs visiškai atsiskleistumėte, jums būtina turėti šalia žmogų, kuris jus visada padrąsintų ir parodytų, kokie nuostabūs esate. Gerai sutariate su vaikais ir nuostabiai rūpinatės namais.

Portulaka (Gegužės 11–20)

Esate kantrūs ir sukalbami, išoriškai atrodote labai stiprūs, tačiau tie, kurie jus gerai pažįsta, žino, kad turite slaptų pažeidžiamų vietų, esate linkę aukotis dėl kitų. Ir tai neretai jums trukdo atskleisti visą savo kūrybiškumą, kuris slypi jumyse.

TAIP PAT SKAITYKITE: Stokholmo sindromas pastebimas ir darbovietėse, ir šeimose

Ramunė (Gegužės 21–31)

Šiuo laiku gimusieji retai būna lyderiai. Jie nori atrodyti atviri ir paprasti, tačiau paslapčių slepia daugiau, nei iš tiesų gali atrodyti. Ramunės kaip niekas kita moka palaikyti, kai reikia pagalbos ar išklausyti, nors pačios retai kada atsiveria kitiems.

Varpelis (Birželio 1–11)

Šiuo laikotarpiu gimę žmonės mėgsta stabilumą ir nepakenčia permainų. Jie yra iš tokių, kuriems svarbiau žvirblis rankoje nei briedis girioje. Paprastai jie to siekia ir turi, todėl jų – gražūs namai, gera šeima, patikimas darbas. Mėgsta tvarką ir pasižymi gebėjimu sukurti komfortiškas sąlygas.

Jurginai / „Fotolia“ nuotr.

Saulutė (Birželio 12–21)

Šie žmonės tiesiog mėgsta mėgautis ramiu gyvenimu. Dažniausiai yra namisėdos ir bendrauja su labai nedideliu žmonių būreliu, neįsivaiduoja gyvenimo be serialų. Tačiau susiklosčius kritinėms situacijoms, gali pasiryžti ir žygdarbiams, kurie nustebina net drąsiausiuosius.

Tulpė (Birželio 22 – liepos 1)

Šios pavasario gėlės apdovanotos didžiule gyvybine jėga. Šiuo metu gimę žmonės labai nemėgsta nuo ko nors priklausyti. Jiems viskas geriausiai sekasi, kai yra laisvi ir nepriklausomi. Todėl neretai šeimą kuria vėliau, taip pat nenori susisaistyti priesaikomis. Kuo jie vyresni, tuo labiau patikimi.

Vandens lelija (Liepos 2–12)

Ne veltui ši nuostabi gėlė sujungia net tris gamtos stichijas: vandenį, žemę ir orą. Taip ir šiuo laiku gimę žmonės geba sujungti neįmanomus dalykus, prisitaikyti prie visokiausių situacijų. Jūs kantrūs, geranoriški ir labai patrauklūs kitiems. Gebate prisiderinti prie bet kokių aplinkybių, sutarti su bet kokiu žmogumi.

Jurginai / „Fotolia“ nuotr.

Našlaitė (Liepos 13–23)

Ši pavasarinė gėlė visada dvelkia šiokiu tokiu sentimentalumu, nes jos pasirodant ilgai laukiame, ji greitai pražydi ir palieka malonius prisiminimus. Šio ženklo žmonės – ištikimi sąjungininkai, žinantys, kas yra tikra meilė ir atsidavimas, puikūs šeimos žmonės. Mokate džiaugtis kitų pasiekimais.

Erškėtrožė (Liepos 24 – rugpjūčio 2)

Graži ir kvapni gėlė, kurią nuskinti sunku dėl dygliukų. Šie žmonės irgi tokie: išoriškai geranoriški ir atviri, tačiau jų plikomis rankomis nepaimsi – visiškai atsiveria tik artimiausiems žmonėms. Jūs – puikus vadovas, sugebantis suprasti ir savo pavaldinius.

Saulėgrąža (Rugpjūčio 3–12)

Saulės gėlė turi tik vieną autoritetą – Saulę. Taip ir savo kasdieniame gyvenime šie žmonės turi tik vieną autoritetą, mokytoją, guru, kurio tiesomis visiškai pasikliauja. Jūs – objektyvūs ir savikritiški žmonės, mokantys išklausyti kitus, be to, labai garbingi. Ryškios asmenybės, kurios gyvenime gali daug pasiekti.

Rožė (Rugpjūčio 13–23)

Gėlių karalienė ir realiame gyvenime šiuo laiku gimusiuosius apdovanoja karališkomis savybėmis. Jie visada trokšta būti pirmi, nesvarbu, ką ir kur daro. Rožės – išdidžios, kartais egoistiškos, tačiau joms nėra nieko svarbiau gyvenime už savo šeimą ir pačius artimiausius žmones.

Jurginai / „Fotolia“ nuotr.

Pentinius (Rugpjūčio 24 – rugsėjo 2)

Graži, tačiau neišsiskirianti gėlelė, pritampanti daug kur. Jūs, gimusieji šiuo laiku, geriau nei bet kas kitas sugebate pažinti žmones. Puikiai atskiriate melą nuo tiesos. Esate labai kantrūs, kuklūs, gebate padėti kitiems. O šeimos nariams jūs – tikras lobis, nes visada primenate, ką kam ir kada reikia padaryti.

Gvazdikas (Rugsėjo 3–11)

Jei esate gimę šiuo laiku, jūsų misija – kovoti už tiesą ir ginti visus tuos, kuriems reikia jūsų pagalbos. Esate teisaus charakterio, todėl ne visiems patinkate, tačiau jums visai nesvarbu, ką apie jus galvoja. Todėl neretai tampate grupės lyderiu, tačiau jums svarbiausia – ne vadovauti, o rasti tiesą.

Astras (Rugsėjo 12–22)

Nors tai nėra labai išraiškinga gėlė, ji ta, be kurios neįsivaizduojame gėlių karalystės. Žmonės, gimę šiuo metu, yra geraširdžiai, optimistai, jų namuose visada laukiame svečiai. Mylėdami jie aistringi, be to, atlaidūs savo partneriui, o su vaikais būna geriausi draugai.

Viržis (Rugsėjo 23 – spalio 3)

Vidinis grožis neužgožia išorinio, ir atvirkščiai, nes šiuo laiku gimusieji paprastai būna labai harmoningos asmenybės. Nepataikauja kitiems, tačiau ir tiesos nepagražina. Dažniausiai esate patenkinti savo gyvenimu, net jei jūsų laimėjimai niekuo neišsiskiria ar nėra ypatingi.

Kamelija (Spalio 4–13)

Šiuo laiku gimusieji – artistiškos asmenybės, turinčios tikrai ne vieną talentą. Kitas reikalas, kaip jos juos atskleidžia, kaip visais savo gebėjimais pasinaudoja. Nes kamelijos – tie žmonės, kurie gali arba nepailstamai darbuotis, arba ieškoti lengvų išeičių iš susiklosčiusių situacijų. Kita vertus, jūs visada originalūs.

Alyva (Spalio 14–23)

Jūs – nuostabūs žmonės, labai atsakingi ir siekiantys tikslo. Kai kurie aplinkiniai jus laiko gana lengvabūdiškais, tačiau tai dažna klaida, nes jūs nemėgstate afišuotis ir garsiai kalbėti apie savo tikslus ir siekius. Jūs mylite gyvenimą ir jis nelieka jums skolingas.

Frezija (Spalio 24 – lapkričio 2)

Stiprūs jausmai, pragmatiškumas – jūsų dominuojančios savybės, kurios svaigina lygiai taip pat, kaip ir stiprus bei malonus frezijų kvapas. Jei jūs gimėte šiuo laiku, esate labai stiprus žmogus, kurio nepalaužia nemalonumai, tačiau iš pusiausvyros gali išvesti pervargimas. Taigi daugiau ilsėkitės ir džiaukitės gyvenimu.

Orchidėja (Lapkričio 3–12)

Ši nuostabi gėlė savo grožiu tikrai gali varžytis su daugeliu pačių gražiausių gėlių. Šiuo metu gimusieji yra apdovanoti nepaprastu seksualumu ir žavesiu. Iš pirmo žvilgsnio galima spręsti, kad šiomis savybėmis juos apdovanojo gamta, tačiau išties taip yra dėl jų didelių vidinių pastangų ir dvasinio darbo.

Jurginai / „Fotolia“ nuotr.

Bijūnas (Lapkričio 13–22)

Šiuo laiku gimusius žmones dažniausiai lydi sėkmės, juk ne veltui kinų menas fengšui bijūnus vadino sėkmės ir gerovės simboliu. Tačiau dėl to nereikėtų visiškai atsisakyti bet kokių pastangų ar pernelyg pūstis. Jūsų sėkmė tiesiogiai susijusi su šalia esančių žmonių palaikymu ir pagalba.

Kardelis (Lapkričio 23 – gruodžio 2)

Jūsų gėlė – paprasta, graži ir stipri, juk kardelių apatiniams žiedams nuvytus viršutiniai tik pradeda skleistis. Tokie esate ir jūs, turite slaptų galių atsigauti, išlikti, išgyventi. O jei gyvenime pasirenkate tinkamą kelią, galite būti nepaprastai laimingi ir lydimi sėkmės.

Pienė (Gruodžio 3–12)

Ekstravagantiški ir linkę į avantiūras šie žmones kaip magnetas prie savęs traukia visus keistuolius ir ne tik. Nes šiuo metu gimusieji negali gyventi be aplinkinių dėmesio. Pienės – paprastos lauko gėlės, tačiau jos moka transformuotis ir džiuginti savo pūkais. Taip ir šie žmonės yra nenuspėjami.

Lotosas (Gruodžio 13–22)

Rytų tradicijoje lotosas – tyrumo simbolis. O šiuo laiku gimusieji išsiskiria dvasios grynumu. Jie nebūtinai šventuoliai, tačiau visada tiki tuo, ką daro, ką sako, yra nepaprastai pastovūs. Jei mylite šiuo metu gimusįjį arba jis jūsų draugas, žinokite, jis nepaprastai ištikimas ir patikimas.

Edelveisas (Gruodžio 23–31)

Nuostabi kalnų gėlė gimusiuosius šiuo laiku apdovanojo patikimumu ir išmintimi, kuri ateina ne iškart, o tik su patirtimi, bėgant gyvenimo metams. Jie ir nuostabūs draugai, tačiau turintys kartais pabūti vieni. Šiuos žmones kartais užplūstanti depresyvi nuotaika verčia pasislėpti nuo viso pasaulio.