Avinai – Zodiako entuziastai, lyderiai ir… naivuoliai

Zodiako ženklas Avinas / 123RF.com nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kovo 21 – balandžio 20 dienomis gimusius žmones globojanti Marso planeta ir Saulė bei Ugnies stichija suteikia jiems daug energijos ir ryžto, noro pažinti bei išbandyti. Ne veltui tai pirmas Zodiako ženklas. Ar viską žinote apie savo pažįstamus Avinus?

​Jie dažnai rėžia kitiems visą tiesą, bet patys labai jautriai reaguoja į kritiką. ​

Šis ženklas – pirmas Zodiako rate, jis pradeda naują ciklą, tad ir šiuo laiku gimusiems žmonėms būdingas siekis visur pirmauti, įrodyti savo pranašumą, todėl nekeista, kad svarbiausia jiems yra savasis „Aš“. Jie tikri pionieriai, kad ir kokia būtų sritis, mėgsta pradėti visa, kas nauja, išbandyti, kas neišbandyta. Todėl sprendimus gali priimti akimirksniu, beveik nepagalvoję, kas iš to išeis ir ar apskritai pavyks. Tačiau noras įrodyti, kad yra geriausi, šio ženklo atstovams dažniausiai ir padeda pasiekti savo tikslus.

Tai gimę lyderiai, kurie bet kuriuo atveju randa, kam vadovauti, suburia savo komandą. Dažniausiai yra labai pasitikintys savimi ir neabejoja savo tiesa, nesvarbu, kad ji gali pasikeisti ir tada šio ženklo atstovas lygiai taip pat tvirtai gins savo naująją poziciją. Jie drąsiai rėžia kitiems, ką mąsto, net ir pačius nemaloniausius dalykus, tačiau patys visada trokšta būti pripažinti, įvertinti ir pagirti. Tad nors ir tiki savimi, kartais gali net liguistai reaguoti į kritiką savo atžvilgiu, nors išoriškai to ir neparodys, o pagyrimai užaugina jiems sparnus ir leidžia dar daugiau pasiekti.

DAUGIAU APIE TAI SKAITYKITE: 10 faktų, kodėl moterimi būti geriau nei vyru

Drąsa ir ryžtas Avino ženklo atstovus veda į priekį

Ugnies stichija ir karingojo Marso palaikymas bei Saulės globa Avinams suteikė daug drąsos ir ryžto. Jų negąsdina ekstremalios situacijos, nes tada, kai viskas „dega“, kai niekas niekur nespėja ar sako, kad tai neįmanoma, Avinai atsiskleidžia geriausiai, tada išryškėja jų talentai ir entuziazmas, kuriuo jie gali visus užkrėsti ir vesti paskui save minias. Tiesa, šio ženklo atstovai ne visada turi planą, bet svarbiausia jiems – pradėti.

Jei mokate skaityti kūno kalbą, Avino ženklo atstovai jums bus lyg atversta knyga, nes jie be galo atviri tiek savo kalba, tiek veiksmais. Juos perprasti labai lengva, nes viduje retai ką laiko paslėpę, ir tuo neretai primena naivius vaikus. Jei pyksta – tai garsiai ir gąsdinančiai, jei taikosi – tai irgi daro labai nuoširdžiai. Tiesa, taikytis jie nemėgsta, nes dažniausiai mano, kad yra teisūs. Apskritai gyvenimą dažniausiai mato kaip baltą ir juodą, o visokie pilki atspalviai jiems nelabai suprantami, dėl to neretai praleidžia įvairius niuansus ir pralošia ten, kur reikalinga diplomatija. Tačiau jie patikimi ir nuoširdūs draugai, kurie dėl savo bičiulių padarys viską – pereis ir per ugnį, ir per vandenį, kad jiems padėtų.

Kaip sutarti asmeniniame gyvenime?

Kadangi vadovauti jie nori visur, šeima – taip pat ne išimtis, tačiau gudrumu ir gerumu Aviną nesunkiai paversite avele.

Darbe Avinai – visada lyderiai, kurie išsikelia tikslą ir dažnai jį pasiekia. Energingumas ir optimizmas, Marso jiems dovanotas ryžtas ir tiesos siekimas leidžia praminti takus, kuriais vėliau seka kiti, ir būti gyvenimo apdovanotiems. Tačiau kaip su tokiais žmonėmis sutarti asmeniniame gyvenime? Kadangi vadovauti jie nori visur, šeima – taip pat ne išimtis, tačiau gudrumu ir gerumu Aviną nesunkiai paversite avele. Šio ženklo vyrai yra labai vyriški, visada nori rūpintis ir globoti savo šeimą, tačiau ginčytis su juo beviltiška, tad aistroms įsiplieskus niekada neprieštaraukite, geriau palaukite, kol jausmai nurims, – tada Avino vyras tikrai jūsų išklausys ir gal net pasielgs taip, kaip siūlote. Avino ženklo moterims šeimoje vienas svarbiausių dalykų yra savarankiškumas ir laisvė. Jų neuždarysite į auksinį narvelį, jos kasdien negamins pusryčių, pietų ir vakarienės. Ir nors iš pirmo žvilgsnio turi nemažai vyriškų savybių, visada svajoja apie pasakišką meilę ir princą ant balto žirgo, kuris, žinoma, būtų jai lygiavertis partneris.

Skaitykite daugiau