Benas Affleckas 43-iąjį gimtadienį praleido su žmona Jennifer Garner ir vaikais

Benas Affleckas ir Jennifer Garner (2014 m.) / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Benas Affleckas ir Jennifer Garner (2014 m.) / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Šaltinis: BNS
2015-08-17 17:57
AA

Aktorius Benas Affleckas ir vis dar oficiali jo žmona Jennifer Garner šeštadienį drauge šeimyniškai pramogavo Floridoje „Universal Orlando Studios“ komplekse, kur atšventė jo 43-iąjį gimtadienį.

Dešimt metų santuokoje išgyvenusi Holivudo pora birželį netikėtai pranešė apie savo išsiskyrimą, tačiau praėjusį savaitgalį jie vėl praleido kartu; jie vedė tris savo vaikus – devynmetę Violet, šešiametę Seraphiną ir trimetį Samuelį – į Hario Poterio burtų pasaulį.

Tiesa, Benas Affleckas neatrodė per daug laimingas taip su šeima leisdamas savo gimtadienį.

„Nė vienas iš jų neatrodė per daug laimingas. Jie net nežiūrėjo vienas į kitą, – pasakojo vienas liudininkas interneto svetainei People.com – Jie kalbėjosi su vaikais, bet ne tarpusavyje, ir nė vienas net nežiūrėjo į kito pusę. Jie atrodė kaip nepažįstami“.

Trilerio „Dingusi“ („Gone Girl“) žvaigždė šeimynišką vyrą vaidina nuo poros atostogų su vaikais Bahamose, kai žiniasklaidai pranešė, kad suka skirtingais keliais.

Benas Affleckas su dukromis Violet ir Seraphina / Vida Press nuotr.

Praėjusį mėnesį Benas Affleckas vyko į Atlantos miestą Džordžijoje, kad pabūtų su vaikais, kol Jennifer Garner filmavosi filme „Miracles From Heaven“.

Aktorius visais būdais bando paneigti gandus, esą jis susidėjo su savo vaikų aukle, kai jiedu su Jennifer Garner pabandė pagyventi atskirai ir visiškai sužlugdė savo santuoką.