Beprotiškas „2 Karolis ir Donatas“ gyvenimas: į koncertus Lietuvoje – lėktuvu, tarp verslų – restoranas

Karolis Akulavičius, Donatas Balvočius / LNK ir GreLinda Photography nuotr.
Karolis Akulavičius, Donatas Balvočius / LNK ir GreLinda Photography nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-31 14:22
AA

Grupė „2 Karolis ir Donatas“ pradeda savo muzikinį turą po didžiausias Lietuvos arenas, atlikėjai planuoja aplankyti net 19 šalies miestų koncertuodami ir dovanodami klausytojams amžinatilsy Donato Čižausko kūrinius.

Kalbėdami apie asmeninius gyvenimus grupės nariai dainininkai Karolis Akulavičius ir Donatas Balvočius atskleidė, kodėl kartu neleidžia laisvalaikio.

„Be koncertų abu esame labai užimti žmonės. Donatas turi savo verslą, ten tikrai labai daug reikalų. Aš savo kraštui atsidavęs, kultūrai, esu tarybos narys, renginių koordinatorius. Susitinkame tik savaitgaliais. Jeigu to laiko būtų daugiau, skirtume jį kūrybai“, – LNK laidoje „Šeškinės 20“ pasakojo Karolis Akulavičius.

Karolis Akulavičius / LNK stopkadras

Veiklų Karolio gyvenime iš tiesų netrūksta. Vaikinas ne tik koncertuoja, užsiima švietėjiška veikla, bet ir atskleidė, kad mėgsta ekstremalius pojūčius. Sykį, kad spėtų sudalyvauti renginiuose dviejose skirtingose vietose, ėmėsi išskirtinio plano.

„Tądien turėjome koncertą. O tai buvo mano vaiko rugsėjo 1-oji. Kad nebūtų graudu, liūdna ir tuščia širdy praleidžiant tokią vaiko šventę, nusprendžiau būtinai sudalyvauti abiejose vietose. Gerai, kad Akmenėje turime savo aerodromą, tai kartu su draugu skridome į koncertą dviviečiu „Ultralight“ lėktuvu, nes automobiliu nebūčiau spėjęs. Beje, per pirmą karantiną buvau pradėjęs mokytis šio lėktuvo pilotavimo teises, tik neužbaigiau, nes tuo metu buvo labai brangu. Vietoj to pradėjau skraidyti parasparniu, tai šiek tiek pigesnė pramoga, bet rizikos irgi nemažai“, – dalijosi Karolis.

Grupės narys Donatas Balvočius spėja ne tik publiką palinksminti, bet ir jau antrus metus sukasi nuosavame versle, turi restoraną.

Donatas Balvočius / LNK stopkadras

„Restoranui jau bus dveji metai. Nesu virtuvės šefas, nors kartais tenka ir pačiam pribėgti kažką padaryti. Yra žmonės, kurie geriau už mane dirba. Virtuvėje galima visokio velnio prisigalvoti. Mūsų šefas pasiūlė juodos duonos skonio ledus. Ir man buvo intriga, bet, kai paragavau, supratau, kad tai vyriški ledai. Be jokių spalvų ar pabarstukų. Tiesa, bandžiau ir savo restorane dainuoti, bet visur geras nebūsi“, – apie savo verslą LNK laidoje „Šeškinės 20“ pasakojo grupės narys Donatas Balvočius.

„Šeškinės 20“ – trečiadieniais 20 val., per LNK.