Karolio Akulavičiaus šeimoje – svarbus įvykis: „Labai didelė šventė“

Karolis Akulavičius su šeima / Asmeninio archyvo nuotr.
Karolis Akulavičius su šeima / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-04 13:01
AA

Grupės „2 Karolis ir Donatas“ narys Karolis Akulavičius neseniai paminėjo gimtadienį, o dabar džiaugiasi ypatinga savo ir žmonos Ingridos atžalos švente. Poros sūnus Rojus baigė darželį.

Atlikėjo Karolio Akulavičiaus ir jo žmonos Ingridos sūnus Rojus nuo rugsėjo jau žengs į mokyklą.

Darželio baigimo nuotaikomis savo feisbuko paskyroje pasidalijo berniuko mama, paviešinusi ir kelias akimirkas.

„Labai didelė šventė!

Sunku suvokti, kad jau nuo rugsėjo Rojus užims vietą mokyklos suole; kad darželio – pirmasis mokslų etapas, jau išaugtas.

Nuoširdų AČIŪ už gerumą, kantrybę, šilumą ir ugdymą norisi pasakyti auklėtojoms, iš didžiosios raidės, Laurynai ir Vitalijai bei Robertai ir Aldutei. Jūs nerealios!“ – rašė Ingrida Akulavičienė.

Žmonės.lt primena, kad gegužės 29-ąją K.Akulavičius atšventė savo gimtadienį, o tą pačią dieną pasirodė ir nauja grupės „2 Karolis ir Donatas“ daina „Prisiminimai“.

„Kai dviguba šventė, tie pirmadieniai ne tokie jau ir sunkūs!

Šiandien man yra ypatinga diena – švenčiu dar vienus savo gyvenimo metus, ir ilgai kurtos dainos „Prisiminimai“ p r e m j e r ą !

Draugai, ačiū už visus Jūsų palinkėjimus ir už tai, kad prisiminėt!

Dėkingas iš visos širdies“, – socialiniuose tinkluose rašė K.Akulavičius, pasidalinęs romantiška akimirka su žmona.

Pasidalinę Viktorijos Rupeikytės kurtos dainos vaizdo klipu, atlikėjai plačiau papasakojo apie kūrinio idėją: „Prisiminimai nuspalvina mūsų gyvenimus. Nešiojamės vieni kitus mintyse, o susitikę, pasidalinam tomis bendromis spalvomis ir prisimenam, kad būdami kartu piešiam nerealiausius gyvenimo paveikslus. Draugai, džiaugiamės galėdami pasidalinti nauju vasaros hitu! Tegul ateinanti vasara apdovanoja mus prisiminimais!“