Besilaukianti Dalia Belickaitė dirbo Palangos lenktynėse: „Dabar saugau ne tik save“

Dalia Belickaitė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Dalia Belickaitė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-17 21:03
AA

Šeštadienį „Aurum 1006 km lenktynėse“ lankėsi ir tiesioginę transliaciją vedė pirmagimio besilaukianti Dalia Belickaitė. Ji kalbino lenktynininkus bei svečius ir buvo kaip visada geros nuotaikos. Nėštumas, kaip pasakojo, nesukelia didelių problemų, tiesiog mergina stengiasi pasirūpinti savimi ir neskubėti, atsigerti vandens ir, kai reikia, prisėsti.

Dalia Belickaitė šypsodamasi 15min papasakojo, jog dirbti Palangos lenktynėse sekėsi gerai. Be to, paminėjo, kad su kiekvienais metais jaučia vis mažiau streso prieš tiesioginį eterį.

„Viskas labai super, kaip kiekvienais metais, labai laukiau. Atrodo, vienos lenktynės pasibaigia, jau laukiu kitų. Man iš tikrųjų čia yra nerealiai faina, aš kaifuoju.

Pirmais kartais dar būdavo kažkoks jaudulys, visgi tiesioginis eteris, nežinodavau, kaip viskas bus, o dabar viskas pavyksta pasimėgaujant, laukiant gero reginio, kovos ir lenktynių“, – 15min sakė D.Belickaitė.

Žinomi žmonės Aurum 1006 km lenktynėse / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Paklausus, kokie automobiliai Daliai patinka labiausiai, ji teigė negalinti išskirti, kad ir kaip korektiškai tai skambėtų: „Tikrai, visi automobiliai man vienodai gražūs, galingi ir kiekviename norėtųsi pasėdėti ir pajusti, kaip važiuojasi. Skirtumas tarp jų visų yra labai didelis, pati, kai išbandydavau, jusdavau, kad kiekvienas turi savų minusų ir savų pliusų. Tokioje trasoje būtų dar įdomiau išbandyti“, – teigė ji.

Šiuo metu Dalia laukiasi dukrytės. Pasiteiravus, ar mergina norėtų, kad jos vaikas užsiimtų automobilių sportu, ši nusijuokė ir pasakė, jog neskatintų, nes tai – tikrai pavojinga.

„Niekada nesakau niekada, manau, kad, bet kuriuo atveju, leistume savo vaikui nuspręsti pačiam, bet visą laiką sakom su vyru, kad pavojinga. Ir pati, kiek esu traumų turėjusi, aišku, krepšinyje, bet vis tiek baimė yra. Būtų geriau, kad rinktųsi kažką saugiau, kad vaikas būtų be panikos“, – 15min kalbėjo D.Belickaitė.

Dalia Belickaitė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Anot Dalios, pilvukas netrukdo būti lenktynėse, tačiau stengiasi savimi labiau pasirūpinti, kadangi dabar yra atsakinga ne tik už save, bet ir už būsimą vaikelį. Tiesa, prieš dvejus metus ji dalyvavo šiame renginyje po rimtos operacijos, tada pamena jautusi stiprius skausmus.

„Aišku, sakiau, kaip tik nesu dalyvavusi lenktynėse. Prieš dvejus metus buvau po kryžminio raiščio operacijos, buvo praėjusios tik kelios savaitės, tai buvau su didžiausiu įtvaru, jautėsi, kad koja, kaip koks mėsgalis, plyšta. Buvo labai skaudžiai.

Dabar esu su pilvu, tai nėra taip skausminga, bet tiesiog visada galvoju, kad reikia pailsėti, prisėsti, neskubėti, išgerti vandens, nes rūpinuosi ne tik savimi, bet ir vaiku.

Problemų nebuvo, vakar buvo per šalta, atrodė, kad nuo to šalčio nustipsiu, bet šiandien labai geras oras. Visą dieną prognozavo lietų, bet dabar giedra, tai viskas tobula“, – atviravo laidų vedėja.

Dalia įsitikinusi, kad būtų labai smagu lenktynes stebėti ir užsienyje, kadangi yra čia dalyvaujančių lenktynininkų, kurie važinėja ir po pasaulį, tad palaikytų ir juos. Anot jos, Lietuvai pasisekė, kad vyksta tokie renginiai, kaip šios lenktynės, nes yra beprotiškai aukšto lygio ir domintis automobilių sportu čia yra artimiausiai to, ką gali gauti užsienyje.

Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynių akimirkos (74 nuotr.)
+68
Žinomi žmonės „Aurum 1006 km lenktynėse“ Palangoje (33 nuotr.)
+27