Dalia Belickaitė su vyru Edvinu surengė kūdikio lyties atskleidimo šventę: paaiškėjo, kas gims

Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus / Asmeninio albumo nuotr.
Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min, Žmonės.lt
2022-07-10 13:53
AA

Televizijos laidų vedėja Dalia Belickaitė su vyru krepšininku Edvinu Šeškumi prieš dvi savaites pranešė didžiąją savo naujieną – pora laukia šeimos pagausėjimo. Dabar paaiškėjo ir gimsiančio kūdikio lytis. Ji buvo atskleista specialios šventės metu, kurioje savaitgalį dalyvavo Dalios ir Edvino artimiausieji.

Dalia Belickaitė dar penktadienį pasakojo svajojusi apie kūdikio lyties atskleidimo šventę, tačiau ją organizuoti ėmėsi vos ne paskutinę minutę.

Sekėjams socialiniuose tinkluose Dalia pabrėžė, kad ir pati kol kas nežino, ko laukiasi – berniuko ar mergaitės.

Ji su vyru Edvinu atvyko į sodybą, kur susirinko būrys draugų. Šventė buvo kupina mielų detalių – pliušinių meškinų, spalvotų saldumynų...

Galiausiai įvyko šventės kulminacija ir paaiškėjo, kas porai gims. Sprogus balionui iššovė rožinės spalvos konfeti – taigi, Dalia ir Edvinas susilauks mergaitės!

Užfiksuota jaudinančia akimirka D.Belickaitė pasidalijo instagrame ir sulaukė gausybės sekėjų sveikinimų:

Primename, kad žinią apie nėštumą Dalia Belickaitė pranešė birželio pabaigoje socialiniuose tinkluose.

„Kaip nerealu pagaliau pasidalinti, jog mūsų šeimyna laukia šeimos pagausėjimo“, – rašė ji.

D.Belickaitė ir E.Šeškus susituokė 2021-ųjų liepos 10-ąją Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Pasveikinti poros atvyko būrys artimųjų ir bičiulių, tarp kurių ir žinomi žmonės.

Dienos prieš vestuves mylimiesiems buvo išties intensyvios ir kupinos jaudulio – jiedu dėliojo paskutinius šventės akcentus ir kaupėsi prieš lemtingąją akimirką. „Pati dar nelabai suvokiu, kas vyksta“, – prisipažino jaunoji.

Šventės išvakarėse Dalia pasiėmė savo ypatingą vestuvinę suknelę. „Ji yra tobula. Nežinau, kaip įmanoma per dešimt dienų pasiūti tokią tobulą suknelę. Viskas išėjo geriau negu tikėjausi“, – su savo sekėjais džiaugėsi D.Belickaitė.

Tais pačiais metais sutuoktiniai įsigijo ir bendrą būstą Vilniuje, Markučiuose, o šių metų pradžioje – ir namą pajūryje, Monciškėse.

Pora susižadėjo 2020-ųjų sausį. Ne bet kur, o Filipinuose, kelionės metu. Tokios piršlybos Daliai buvo netikėtos.

„Taip! Nors iš tikrųjų pasakiau „Tai aišku!“ Visiškai nesitikėjau, dar dabar vaikštau kosmose ir nelabai suprantu, kas įvyko. Žinau tik tiek, kad jį labai myliu ir laukiu nesulaukiu, kada galėsiu būti Edvino žmona“, – tąkart džiaugėsi D.Belickaitė.

Krepšininkų pora romantiškus jausmus vienas kitam puoselėja jau beveik dešimtmetį.

Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės (45 nuotr.)
+39
Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus medaus mėnuo (12 nuotr.)
+6