Beveik dešimties kilogramų atsikračiusi Irena Starošaitė: „Gyvenimas per trumpas, kad save kankintumėte“

Irena Starošaitė/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Tuoj pat, nedelsdami, sustokite ir kreipkitės į specialistus, kurie ne tik jums padės, bet ir nukreips tinkama linkme... Gyvenimas per trumpas, kad save kankintumėte. Sveikatą sugadinti labai lengva, o už jokius pinigus jos nenusipirksite“, – jau šį antradienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ sakys Irena Starošaitė, išgirdusi istorijas, kai trokšdami nepriekaištingo kūno šimtai jaunų žmonių žaloja save badaudami.

Beveik dešimt kilogramų per maždaug 9 savaites numetusi Irena Starošaitė pademonstravo nepriekaištingą figūrą – tokie pranešimai spaudoje pasirodė prieš maždaug tris mėnesius. „Jokių stebuklų čia nėra“, – pasakos Irena. Beveik dešimties kilogramų dainininkė atsikratė specialios, pastaruoju metu itin išpopuliarėjusios ir daugelio žvaigždžių pamėgtos dietos dėka. Tą pačią dietą jau yra išbandžiusi ne tik Irena, tačiau ir dainininkės Liepa Mondeikaitė, Natalija Bunkė, Ingrida Martinkėnaitė, bei laidų vedėja Aušra Kilkuvienė.

„Pirmą kartą išbandžiau tokį dalyką, kuris tinka visam gyvenimui, ir, sakyčiau, tai net ne dieta, o gyvenimo būdas... Badauti neteko, o rezultatus pamačiau labai greitai“, – pasakos Irena. Irenai teko atsisakyti druskos, cukraus, daugumos taip mėgstamų miltinių patiekalų – baltos duonos, bandelių, beveik nevartoti alkoholio, susipažinti su iki tol beveik nevartotais avokadais bei nepakeičiamu prieskoniu tapusiais citrinpipiriais.

Šiandien Irena tiesiog švyti – moteris pastebimai sulieknėjo, nestokoja energijos, o nuo jos veido nedingsta šypsena. Dainininkė atvira – pamačiusi krentant pirmuosius kilogramus, iš pradžių nepatikėjo.

Skaitykite daugiau