Beyonce grįžo į sceną: už šou brangiausio Dubajaus viešbučio atidaryme – įspūdingas atlygis

Beyonce / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjo daugiau nei ketveri metai nuo tada, kai Beyonce koncertavo gyvai, tačiau atlikėja grįžo su trenksmu. Ji išskirtinį pasirodymą surengė tik kviestiniams svečiams – sausio 21-ąją Dubajuje įvykusiame brangiausio viešbučio „Atlantis The Royal Hotel“ atidaryme.

Sausio 21-osios vakarą Dubajuje atidarytas brangiausias viešbutis „Atlantis The Royal“.

Iškilmingame renginyje Beyonce surengė valandos trukmės pasirodymą, už kurį gavo įspūdingą 24 milijonų dolerių (22 mln. eurų) atlygį, rašo pagesix.com.

Beyonce / „Scanpix“ nuotr.

Prie jos scenoje prisijungė daugiau nei 100 komandos narių, šokėjų. Viso pasirodymo metu džiugino projektą „Amerikos talentai“ laimėjusi libaniečių šokių trupė „Mayyas“.

„Atlantis The Royal“ viešbutis Dubajuje / „Scanpix“ nuotr.

Beyonce taip pat akompanavo „Firdaus“ – 48 moterų orkestras, kurį pasauliui pristatė „Oskaro“ laureatas kompozitorius A.R.Rahmanas Dubajaus parodoje „Expo 2020“.

Savo šou atlikėja pradėjo dar 2006 metais pasirodžiusia daina „Flaws and All“ – kūriniu, kurio, kaip pati sakė, gyvai neatliko daugiau nei dešimtmetį. Vėliau ji sudainavo „Ave Maria“ ir „Halo“, o kreipdamasi į gausią publiką patikino, kad jai didelė garbė būti Dubajuje.

Skambėjo ir kūrinys „At Last“, kurį dainininkė buvo atlikusi JAV prezidentui Barackui Obamai per jo inauguraciją. Dabar moteris jį dainavo vilkėdama geltoną plunksnomis puoštą suknelę.

Prie Beyonce renginyje prisijungė abu tėvai, vyras Jay-Z ir trys vaikai, iš kurių vyriausia – 11 metų dukra Blue Ivy. Ji kartu su mama scenoje atliko dainą „Brown Skin Girl“.

Pačioje pabaigoje Beyonce nuėjo link viešbučio fontano centro. Vakarą atlikėja užbaigė daina „Drunk in Love“, kai aplink ją ir jos šokėjus ištryško vandens purslai.

Galiausiai moteris buvo pakelta į orą, o aplink buvo paleisti fejerverkai, taip sukuriant akimirką, kuri tikriausiai įeis į pramogų verslo istoriją.

Į viešbučio „Atlantis The Royal Hotel“ atidarymo proga surengtą Beyonce koncertą atvyko daug garsių svečių. Tarp jų - dainininkės Chloe ir Halle Bailey, modelis Kendall Jenner, aktorės Rebel Wilson ir Letitia Wright.

Šiuo metu Dubajuje vieši ir Lietuvos socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino. Renginio dieną nuvykusi šalia prabangiausio viešbučio, ji su savo sekėjais dalijosi vaizdais, kuriuose matyti minia susirinkusiųjų. Šie žmonės bandė bent iš tolo išgirsti Beyonce dainas.

Skaitykite daugiau