Britney Spears per MTV vaizdo klipų apdovanojimus atliks naujausią savo dainą „Make Me“

Britney Spears / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Britney Spears / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2016-08-17 11:28
AA

Britney Spears per šiųmetinę MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremoniją sugrįš su naująja savo daina „Make Me“.

MTV pranešė, kad buvusi paauglių dievaitė drauge su reperiu G-Eazy surengs gyvą savo naujausios dainos „Make Me“ debiutą.

Britney Spears antradienį apie būsimą pasirodymą paskelbė klipu socialinėje žiniasklaidoje. Klipas buvo su užuominomis apie jos ankstesnius pasirodymus per VMA ceremonijas – jos persirengimo kambaryje šliaužė pitonas.

Tai buvo užuomina apie pasirodymą 2001 metais, kai dainininkė, kuriai dabar yra 34 metai, atliko „Slave 4 You“ su aplink jos kūną apsivijusia gyvate.

Bene garsiausias su VMA susijęs jos momentas yra 2003 metų pasirodymas, kai ji bučiavosi su Madonna.

Britney Spears buvo viena ryškiausių 10-ojo dešimtmečio pabaigos žvaigždžių, bet pakrikęs jos asmeninis gyvenimas iš dalies nulėmė įspūdingą jos karjeros smukimą.

Per šiemetinę VMA įteikimo ceremoniją ji pasirodys dvi dienos po to, kai išleis „Glory“ – savo pirmą albumą nuo 2013 metų, kuriame yra ir karšta daina „Make Me...“.

VMA ceremonija, kuri šiemet įvyks Niujorko arenoje „Madison Square Garden“, yra pagrindinis MTV, kuri per 60 kanalų pasiekia daugiau kaip 170 šalių, muzikos renginys.

Anksčiau MTV paskelbė, kad taip pat dainuos Rihanna, kuri atsiims Michaelo Jacksono video avangardo apdovanojimą, teikiamą artistams už karjeros indėlį į popkultūrą.

Beyonce turi daugiausiai šiemetinių VMA nominacijų – susijusių su jos albumu bei filmu „Lemonade“ ir politinį užtaisą turinčiu „Formation“ klipu.