Britney Spears žada naują erą: šį mėnesį pasirodys jos albumas „Glory“

Britney Spears albumo „Glory“ viršelis / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Popprincesė Britney Spears (34 m.), kuri dar būdama paauglė užkopė į muzikos olimpo viršūnę, tačiau vėliau dėl virtinės asmeninių problemų išgyveno nuopuolį, išleidžia naują albumą.

Britney Spears trečiadienį paskelbė, kad jos devintasis albumas „Glory“ pasirodys rugpjūčio 26 dieną.

„Mano naujasis albumas ir naujos eros pradžia“, – parašė atlikėja savo paskyroje socialiniame tinkle „Twitter“.

Praėjusį mėnesį Britney Spears pristatė pirmąjį singlą iš šio albumo – dainą „Make Me“, kurią atlieka kartu su reperiu G-Eazy.

„Glory“ bus pirmasis Britney Spears albumas nuo 2013-ųjų, kai pasirodė „Britney Jean“, sulaukęs mažiausio populiarumo iš visų šios atlikėjos albumų.

Dar vaikystėje išgarsėjusi Britney Spears dešimtojo dešimtmečio pabaigoje tapo viena iš daugiausiai įrašų parduodančių atlikėjų moterų, o jos dainos, tokios kaip „...Baby One More Time“ ir „Oops! ...I Did It Again“, karaliavo populiariausių popmuzikos hitų sąrašuose.

Tačiau netrukus jos sėkminga muzikinė karjera ėmė ristis žemyn dėl audringų asmeninio gyvenimo dramų. Žiniasklaida nuodugniai nušvietė, kaip nutrūko dainininkės romanas su kita popmuzikos žvaigžde Justinu Timberlake'u, kaip ji 2005-aisiais net dukart ištekėjo ir kaip vairuodama automobilį vos nenumetė vieno iš dviejų savo sūnų, kuris tuo metu gulėjo jai ant kelių.

Atlikėjos gyvenimas, regis, stabilizavosi, kai ji 2013-ųjų pabaigoje ėmė rengti pasirodymus Las Vegase.

Skaitykite daugiau