Britney Spears vidury nakties pažadino Jimmy Kimmelį ir surengė privatų šou su šokėjais

Britney Spears vidury nakties prikėlė miegantį Jimmy Kimmelį ir surengė privatų šou su šokėjais / Video kadras
Britney Spears vidury nakties prikėlė miegantį Jimmy Kimmelį ir surengė privatų šou su šokėjais / Video kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-07 15:26
AA

Popprincesė Britney Spears (34 m.) iškrėtė pokštą vienam populiariausių pokalbių laidų vedėjų Amerikoje Jimmy Kimmeliui – vidury nakties prikėlė jį iš miegų ir jo paties miegamajame surengė privatų šou su apsinuoginusiais šokėjais.

Apie naujojo albumo „Glory“ pasirodymą pranešusią Britney Spears su šokėjais ir filmavimo komanda į namus įleido Jimmy Kimmelio žmona Molly, o tuo tarpu nieko neįtariantis Jimmy saldžiai miegojo savo lovoje apsikabinęs pagalvę.

Ant pirštų galiukų į miegamąjį įsliūkinę Britney Spears ir jos pusnuogiai šokėjai apsupo Jimmy Kimmelio lovą ir pradėjo savo šou: užgrojo naujoji Britney daina „Make Me“, visas kambarys žaižaravo nuo spalvotų švieselių, o į pabudusio ir apstulbusio Jimmy Kimmelio lovą įsiropštusi Britney ėmė gundančiai šokti.

Šis privatus šou, kokio norėtų tikrai ne vienas dainininkės gerbėjas, ilgai netruko, ir Britney su savo šokėjais kaip staiga pasirodė Jimmy kambaryje, taip pat staiga ir pabėgo.

Jimmy Kimmelis / Video kadras

Vėliau chalatą užsimetęs Jimmy Kimmelis nusileido iš miegamojo į svetainę padėkoti Britney ir išlydėjo ją su šokėjais: „Visi atgal į Las Vegasą“.

Jūsų dėmesiui – Britney Spears pokštas Jimmy Kimmeliui:

Britney Spears vidury nakties prikėlė miegantį Jimmy Kimmelį (5 nuotr.)
Video kadras
+2
Jimmy Kimmelis / Video kadras