Britų šokių šou dalyvaujanti lietuvė Iveta Lukošiūtė pozavo erotiškam kalendoriui

Iveta Lukošiūtė / „Instagram“ nuotr.
Iveta Lukošiūtė / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-10-03 15:50
AA

Populiariame britų šokių projekte „Strictly Come Dancing“ dalyvaujanti lietuvė Iveta Lukošiūtė (34 m.) naujoje fotosesijoje nusimetė drabužius ir parodė, dėl ko galvą pametė ir ją įsimylėjo jos šokių partneris regbio žvaigždė Thomas Evansas (29 m.).

Vien seksualius juodus apatinius vilkinti šviesiaplaukė Iveta Lukošiūtė pozavo savo vardo 2015-ųjų kalendoriui.

Iveta Lukošiūtė / AOP nuotr.

Lietuvė erotiškose nuotraukose demonstruoja tobulą šokėjos kūną – tokį kalendorių, kuris kainuoja 14 svarų sterlingų, ant sienos pasikabinti norėtų ne vienas vyras.

Ivetos Lukošiūtės fotosesijos nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Prieš porą savaičių Iveta Lukošiūtė debiutavo populiariame britų šokių projekte „Strictly Come Dancing“, kur jos partneris – regbio žvaigždė Thomas Evansas. Jiedu jau nebeslepia, kad susitikę vienas kitam iš karto pajuto trauką ir jau yra pora ne tik šokių aikštelėje, bet ir už jos ribų.

Iveta Lukošiūtė / AOP nuotr.

Apie savo santykius su Didžiojoje Britanijoje garsiu Thomu Evansu lietuvė pasakojo duodama interviu populiariam britų portalui dailymail.co.uk. Tiesa, bent jau kol kas Ivetos ir Thomo pora ant parketo nežiba – per pirmąją „Strictly Come Dancing“ laidą jiedu gavo 23 balus iš 40 galimų. Vis tik jų santykiai neliko nepastebėti – komentuodama jų šokį šou vedėja Claudia Winkleman juokavo, kad jeigu Iveta su Thomu nuspręs susituokti, ji norėtų būti pamerge.