Charlesas III su žmona Camilla patyrė išpuolį: porą bandė apmėtyti kiaušiniais

Jorke – išpuolis prieš Charlesą III ir karalienę konsortę Camillą / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečiadienį karolius Karolis III ir karalienė konsortė Camilla ypatinga proga atvyko į Jorką. Vis dėlto šį vizitą apkartino nemalonus incidentas.

Jorko katedroje bus atidengta rugsėjį anapilin iškeliavusios Jungtinės Karalystės monarchės Elizabeth II statula. Ta proga čia trečiadienį lankosi jos sūnus karalius Charlesas III. Vėliau, atidengus statulą, jis vyks į Donkasterį, kad oficialiai suteiktų jam miesto statusą.

Vis dėlto apsilankymą Jorke monarchas prisimins ne tik iš gerosios pusės.

Jorke – išpuolis prieš Karolį III ir karalienę konsortę Kamilą (22 nuotr.)
+16

Jorke karalių Charlesą III ir jo žmoną karalienę konsortę Camillą susirinko pasveikinti minios žmonių ir miesto valdžia. Tačiau minioje pasitaikė ir išpuolį sumanęs vyras – šis karališkąją porą bandė apmėtyti kiaušiniais, rašo BBC. Tiesa, pataikyti į Charlesą III ir Camillą jam nepavyko.

Netrukus vyras buvo sulaikytas policijos ir dar sušuko frazę „Ši šalis buvo pastatyta ant vergų kraujo“.

Tuo metu kiti minioje buvę žmonės pasmerkė tokį išpuolį, pradėję skanduoti „Dieve, saugok karalių“ ir „gėda tau“ prieš protestuotoją.

Pamatykite, kaip atrodė išpuolis:

Vyro sulaikymas:

Primename, kad velionės Elizabeth II sūnus princas Charlesas po jos mirties tapo karaliumi Charlesu III.

Jo motina karalienė mirė 2022-ųjų rugsėjo 8-ąją, o rugsėjo 19-ąją buvo surengtos iškilmingos valstybinės laidotuvės. Elizabeth II amžino poilsio atgulė Šv.Jurgio koplyčioje, šalia prieš metus mirusio sutuoktinio princo Philipo.

Skaitykite daugiau