Charlize Theron pirmą kartą prakalbo apie skyrybas su Seanu Pennu

Charlize Theron ir Seanas Pennas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Charlize Theron ir Seanas Pennas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-30 09:29
AA

Aktorė Charlize Theron (40 m.) praėjus beveik metams nuo netikėtų skyrybų su Seanu Pennu (55 m.) davė pirmą interviu apie tai, kas tarp jų nutiko.

Žurnalui „WSJ“ Charlize Theron paneigė gandus, esą ji nieko nepaaiškinusi paliko Seaną Penną – nustojo atsakinėti į jo skambučius ir žinutes ir paprasčiausiai ištrynė iš savo gyvenimo be jokio paaiškinimo.

„Yra poreikis viską pateikti kaip sensaciją. Jeigu nutrauki santykius, privalo būti kokia nors sumautai keista istorija ar kokia beprotiška drama. Mes puoselėjome santykius, kurie tiesiog nebeveikė. Ir mes abu nusprendėme išsiskirti. Viskas“, – kelią tolesnėms spekuliacijoms užkirto Charlize Theron.

Aktorė taip pat paneigė gandus, neva Seanas Pennas planavo įsisūnyti jos įsūnį Jacksoną ir jiedu kartu planavo įsivaikinti dukrą August (ką Charlize Theron padarė netrukus po skyrybų kaip vieniša motina).

„Mūsų santykiai dar buvo labai labai nauji. Istorijos, neva Seanas ketino įsisūnyti Jacksoną, buvo visiškai laužtos iš piršto. Tokie dalykai nenutinka per 18 mėnesių, negalima to padaryti vaikui. Mes turėjome aiškų susitarimą – jis žinojo, kad aš galvoju apie antrą įsivaikinimą, bet mes to nedarėme kartu. Tarp mūsų buvo susitarimas, kad aš esu vieniša mama su labai mažu berniuku, kuris buvo pastatytas į tokią situaciją, jog mamytė susitikinėja su kai kuo, bet jis tėvo neturi. Reikia būti labai atsargiam ir nuoširdžiam su tokiais dalykais. Ir Seanas su visu tuo tvarkėsi puikiai“, – aiškino aktorė.​

Žmonės.lt primena, kad Charlize Theron ir Seanas Pennas susitikinėjo nuo 2013-ųjų gruodžio – maždaug po metų jie susižadėjo, bet 2015-ųjų gegužę pasuko skirtingais keliais. Prieš tapdami pora jie buvo pažįstami beveik du dešimtmečius.

Seanas Pennas ir Charlize Theron su jos įsūniu Jacksonu / AFP/„Scanpix“ nuotr.