Cristiano Ronaldo gerbėjai Irane pašėlo: persekiojo „Al-Nassr“ autobusą ir įsiveržė į viešbutį

Cristiano Ronaldo ir jo sutikimas Irane / Scanpix ir stopkadrų nuotr.
Cristiano Ronaldo ir jo sutikimas Irane / Scanpix ir stopkadrų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-19 06:40
AA

Cristiano Ronaldo sulaukė nepamirštamo sutikimo Irane – šimtai gerbėjų persekiojo „Al-Nassr“ komandos autobusą ir šturmavo jų viešbutį prieš Azijos Čempionų lygos rungtynes su „Persepolio“ komanda.

Su futbolo komanda į Iraną atvykęs Cristiano Ronaldo buvo sutiktas išties audringai – šimtai sirgalių persekiojo „Al-Nassr“ autobusą, o paskui įsiveržė į komandos viešbutį, norėdami pamatyti futbolo žvaigždę.

„Al-Nassr“ kanale paskelbtuose vaizdo įrašuose matyti, kaip sirgaliai bėga keliu, persekiodami geltonąjį komandos autobusą. O kol Portugalijos superžvaigždė ruošėsi žaisti Irano sostinėje, mažieji ir suaugę sirgaliai laikė Ronaldo plakatus ir vilkėjo jo marškinėlius.

Cristiano Ronaldo atvyko į Iraną / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kituose socialinės žiniasklaidos vaizdo įrašuose buvo matyti, kaip šimtai vietos sirgalių, skanduodami „Ronaldo, Ronaldo“, veržiasi į viešbučio, kuriame apsistojo „Al-Nassr“ komada, vestibiulį.

Saudo Arabijos klubas „Al-Nassr“ antradienio vakarą pirmosiose AFC Čempionų lygos grupių etapo rungtynėse žais su Teherano „Persepolis“ klubu.

Vaizdo įrašas: