D.Bunkus – apie ryšį su tituluota gražuole S.Pancerevaite: „Esi mano nuostabiausio grožio moteris“

Danielius Bunkus ir Samanta Pancerevaitė / Socialinių tinklų nuotr.
Danielius Bunkus ir Samanta Pancerevaitė / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-26 17:20
AA

Verslininkas Danielius Bunkus šeštadienio vakarą savo socialinius tinklus užtvindė tituluotos gražuolės Samantos Pancerevaitės nuotraukomis. Merginai, pelniusiai aštuonis grožio konkursų titulus ir dvi karūnas, vyras negailėjo gražių bei meilių žodžių. Apie juodu siejantį ryšį Danielius Bunkus ir Samanta Pancerevaitė papasakojo portalui Žmonės.lt.

Danielius Bunkus šeštadienį savo instagramo paskyroje ypatingą dėmesį skyrė grožio konkursų dalyvei Samantai Pancerevaitei – vyras pasidalijo keliomis merginos nuotraukomis, o daugumą jų lydėjo širdelės simboliai.

Instagramo istorijose jis Samantai skyrė ir gražius žodžius.

„Tu esi mano sielos daina, mano nuostabiausio grožio moteris ir kartais mano geriausias draugas, kai kartu gliaudome sėmkes su treningais ir pezam nesąmones“, – šalia merginos nuotraukos rašė verslininkas.

Danieliaus Bunkaus įrašas apie Samantą Pancerevaitę / Ekrano nuotr.

Portalas Žmonės.lt susisiekė su D.Bunkumi, tačiau vyras fakto, kad jis ir S.Pancerevaitė – pora, nei patvirtino, nei paneigė. D.Bunkus sakė, kad jie yra draugai, o atsakyti, ar yra jo mylimoji, gali tik pati Samanta.

„Čia reikia jos klausti, – kalbėdamas su Žmonės.lt šyptelėjo Danielius Bunkus. – Ji labai faina, artima mano draugė, labai ją vertinu.“

Danielius Bunkus / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Savo ryšį su D.Bunkumi portalui Žmonės.lt pakomentavo ir S.Pancerevaitė.

„Galiu patvirtinti, jog su Danieliumi nesame pora – esame geri draugai, kurie pasikalba. Tiesiog mūsų humoro jausmas labai sutinka ir būna smagu pasikalbėti apie kasdienines ir darbines problemas, pasijuokiant ir su sarkazmu. Na, o meilūs žodžiai – tai Danieliaus mintys. Kitų žmonių minčių kontroliuoti negali niekas“, – portalui sakė Samanta.

Mergina anksčiau dalyvaudavo grožio konkursuose, dirbo modeliu ir ne kartą su didžiausiomis Holivudo žvaigždėmis dalyvavo Kanų kino festivalyje, tačiau po nelaimingo atsitikimo, kai iškrito iš antro aukšto balkono ir turėjo iš naujo mokytis vaikščioti, jos veiklų spektras kiek pasikeitė.

„Po pusantrų metų iš naujo atsistojus ant kojų dar tenka fotografuotis, bet labai dažnai tai būna tiesiog mano malonumui, nors kai kada ir pasiekia mados žurnalus. Šiuo metu esu plėtros vadybininkė, atsakinga už dviejų prabangių itališkų restoranų statymą Londone. Esu be galo užimta, o kai močiutė paklausia, Samantele, kada savo antrą pusę susirasi, pasakau, jog neturiu laiko. Kas bus lemta, tas ir ateis į mano gyvenimą“, – su Žmonės.lt dalijosi S.Pancerevaitė.

Tiesa, apie Samantą Danielius Bunkus prabilo ne pirmą kartą. Pirmą kartą merginos nuotrauką jis paviešino praėjusių metų birželį.

„Su Tavim gali būti visaip, bet tikrai niekada nebus nuobodu!!...“, – rašė D.Bunkus.

Savo ir tituluotos gražuolės ryšį jis aprašė ir gruodį – tąkart merginai jis taip pat negailėjo pagyrų.

„Samanta, tie valandų valandų pokalbiai telefonu yra viena linksmiausių mūsų atrakcijų pastaruoju metu... Tu turi tobulą humoro jausmą!!!“, – žavėjosi verslininkas.