Dainininkė Šorena debiutuos kine – nusifilmavo lietuviškoje nuotykių komedijoje

Šorena Džaniašvili / Alvitos Daukantaitės nuotr.
Šorena Džaniašvili / Alvitos Daukantaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-07-31 18:29
AA

Garsiausiai Lietuvos gruzinei Šorenai Džaniašvili teko naujas išbandymas. Dainininkė nusifilmavo nuotykių komedijoje „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“.

Šorena Džaniašvili / Kino kūrėjų nuotr.

Atrodo, kad dainininkei iššūkis nei baisus, nei sudėtingas – filmavimo aikštelėje ji kojų nedrebino, atvirkščiai – kaip matote nuotraukose, atsipalaidavusi kvatojosi. 

Ir kaip nebus linksma, kai filmuojama viena juokingiausių filme – vestuvių scena, o joje susibūręs visas komedijos asų žvaigždynas: aktoriai Rimantė Valiukaitė, Ramūnas  Cicėnas,  pagrindinius vaidmenis kuria Giedrius Savickas ir Marius Repšys.

Filmą dviese režisuojantys Simonas Aškelavičius ir Ričardas Marcinkus sako, kad „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ bus lietuviška nuotykių komedija su gruzinišku prieskoniu.

„Kadangi turime tokią gražią ir balsingą gruzinę, kaip Šorena, tiesiog neįmanoma jos nepakviesti vaidinti. Aš net sakyčiau, kad ji man gražiausia moteris Lietuvoje, tačiau nesakysiu, kad kitos neįsižeistų“, – juokiasi Ričardas Marcinkus.

Filmas „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ kuriamas bus iki žiemos, jo premjera kino teatruose įvyks 2015 metų vasario 6 d.

Šorena Džaniašvili / Kino kūrėjų nuotr.