Dalia Belickaitė prisiminė skausmingą patirtį: „Norėjau tiesiog išnykti, prasmegti į žemę“

Dalia Belickaitė su šeima / LNK nuotr.
Dalia Belickaitė su šeima / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-04-17 11:08
AA

„Kai man prasidėjo viskas, aš Edvinui sakau: man rodos aš mirštu, nežinau, ar tai išgyvensiu, man žiauriai blogai. Mane greitoji veža, galvoju: visiška pasaulio pabaiga. Norėjau tiesiog išnykti, prasmegti į žemę, nes buvo taip blogai, taip buvo liūdna...“, – pasakojo viena populiariausių nuomonės formuotojų Lietuvoje, 26-erių televizijos laidų vedėja Dalia Belickaitė.

Gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ interviu Daliai ko gero sunkiausias gyvenime. Jos ir 28-erių krepšininko Edvino Šeškaus pirmagimei Atėnei beveik pusmetis, bet kalbėdama apie bandymus susilaukti vaikų Dalia iki šiol sunkiai tramdo ašaras. Pirmą kartą ji sužinojo, kad laukiasi, maždaug prieš dvejus metus, per medaus mėnesį Seišelių salose, tačiau džiaugsmą greit pakeitė nepakeliamas skausmas. Ir nors gydytojai persileidimus, dažniausiai įvykstančius per pirmus tris nėštumo mėnesius vadina gamtos atranka, o šiandien Dalios namuose auga sveika dukrytė, ji sunkiai sulaikys ašaras kalbėdama apie prarastą pirmąjį vaikelį.

Dalia Belickaitė / LNK nuotr.

„Nežinau ar įmanoma, kad tai sugytų, gal ir įmanoma, kad šnekėsiu be ašarų, kad viskas jau bus tvarkoje. Dabar esu beprotiškai laiminga, atrodo, net neturėčiau dalintis tuo, nes dabar viskas tobula, bet tuo momentu, kai tai atsitiko, man būtų beprotiškai padėję, jei kas apie tai būtų papasakojęs. Tuo metu man atrodė, kad aš esu viena, kad visos gimdo, visos laukiasi, visos laimingai augina vaikus, o aš esu vienintelė, kuriai taip nepasisekė, kuriai viskas, kas blogiausia“, – pasakojo D.Belickaitė.

Apie tai, kad kūdikis nebesivysto, Dalia sužinojo 11 nėštumo savaitę, per apžiūrą, prieš pat susitikimą su tėvais, kuriems ketino jau pranešti džiugią naujieną, kad jie taps seneliais.

Ką Dalia pataria moterims, išgyvenančioms kūdikio netektį? Ir kodėl po patirtų išgyvenimų smalsuoliams, šeimos ar draugų rate mėgstantiems porų klausti, kada susilauksite vaikų, ar kada planuosite antrą, o gal ir trečią atžalą, ragina susilaikyti? Jau šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, 20 val., tik per LNK.