Pirmagimės besilaukianti D.Belickaitė neketina palikti eterio: kiek kūnas leis, tiek ir dirbsiu

Dalia Belickaitė, Edvinas Šeškus / LNK ir asmeninio albumo nuotr.
Dalia Belickaitė, Edvinas Šeškus / LNK ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai, Žmonės.lt
2022-08-31 11:34
AA

Pirmagimės besilaukianti laidų vedėja Dalia Belickaitė teigia, kad jaučiasi labai laiminga, jog gyvenime ją lydi sėkmė. Nors įprasta, kad besilaukiančios moterys skuba išeiti į motinystės atostogas, laidų vedėja to nesiruošia daryti.

„Man atrodo, mano gyvenimo būdui nėra tokio dalyko kaip dekretas ar atostogos. Žinoma, žiūrėsiu, kaip leis sveikata, tikrai neeikvosiu savo energijos darbams, kurie man neteiks malonumo. Darbas televizijos aikštelėje man yra malonumas, o ne varginantis darbas. Kiek kūnas leis, tiek ir dirbsiu”, – apie savo planus artėjantį naująjį 2TV sezoną pasakoja D.Belickaitė.

Dalia Belickaitė, Edvinas Šeškus / Asmeninio albumo nuotr.

Dalia sako, kad žiūrovai jau trečią sezoną galės mėgautis ne tik laiko patikrintomis laidomis, bet ir intriguojančiomis naujienomis.

„Labai smagu, kad kanalas tobulėja, plečiasi, didėja, atsiranda naujų laidų. Laikas dabar visiems yra labai svarbus dalykas, tad norisi vienu metu užsiimti ne viena veikla. O 2TV tai ir siūlo, kanale galima ne tik pasiklausyti geriausios muzikos, išgirsti įdomiausias pasaulio naujienas, bet ir pamatyti ne vieną puikią laidą. Trumpai tariant, paruošėme dar ne vieną naujieną“, – apie naująjį sezoną pasakoja Dalia.

Šis sezonas pateiks ne vieną naujieną. Pasak vedėjo Timūro Augucevičiaus, nauji projektai prasidės jau nuo rugsėjo, tačiau vis naujos laidos žiūrovus stebins viso sezono metu, rašoma pranešime spaudai.

„Visos staigmenos mūsų žiūrovus ir klausytojus pasieks palaipsniui, startuojame su „Pagaminta Lietuvoje“, „Merginos prie vairo“, „Monikos užkulisiais“, o nuo šio sezono, trečiadieniais turėsime smagią, ekstremalių išbandymų ir iššūkių laidą „Išdrįsk“, kurioje kolegos Monika ir Dangis mėtys vienas kitam keisčiausius iššūkius. Todėl bus galima ne tik smagiai pasijuokti, bet ir pasisemti idėjų bei drąsos, išbandyti tai, ko galbūt patys iki šiol nedrįsote. Tiesa, dirbame dar prie kelių, visiškai naujų projektų, kurie žiūrovus pasieks jau netrukus“, – intrigavo T.Augucevičius.

Primename, kad žinią apie nėštumą Dalia Belickaitė pranešė birželio pabaigoje socialiniuose tinkluose.

„Kaip nerealu pagaliau pasidalinti, jog mūsų šeimyna laukia šeimos pagausėjimo“, – tada rašė ji.

Liepą Dalia su vyru Edvinu Šeškumi surengė šventę, kurios metu sužinojo vaikelio lytį.

Galiausiai, sprogus balionui iššovė rožinės spalvos konfeti – paaiškėjo, kad porai gims mergaitė! Užfiksuota jaudinančia akimirka Dalia pasidalijo instagrame ir sulaukė gausybės sekėjų sveikinimų:

D.Belickaitė liepos viduryje dirbo ir Palangoje vykusiose „1006 km lenktynėse”.

„Aišku, sakiau, kaip tik nesu dalyvavusi lenktynėse. Prieš dvejus metus buvau po kryžminio raiščio operacijos, buvo praėjusios tik kelios savaitės, tai buvau su didžiausiu įtvaru, jautėsi, kad koja, kaip koks mėsgalis, plyšta. Buvo labai skaudžiai.

Dabar esu su pilvu, tai nėra taip skausminga, bet tiesiog visada galvoju, kad reikia pailsėti, prisėsti, neskubėti, išgerti vandens, nes rūpinuosi ne tik savimi, bet ir vaiku”, – portalui 15min tada pasakojo ji.