Dalia Belickaitė tapo mama: su krepšininku Edvinu Šeškumi susilaukė dukters

Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus / Asmeninio albumo nuotr.
Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-17 09:26
AA

Televizijos laidų vedėjai Daliai Belickaitei ir jos vyrui krepšininkui Edvinui Šeškui šis periodas – neeilinis: pora tapo tėvais. Iki paskutinių nėštumo akimirkų dirbusi Dalia pagimdė dukrą.

Nuo šiol Daliai Belickaitei ir Edvinui Šeškui ruduo bus ypatingas – šiuo metų laiku pasaulį išvydo jų pirmagimė. Vieną stebuklingą – nėštumo – laikotarpį pakeitė kitas, ne mažiau magiškas tėvystės etapas.

Žinią apie anūkės gimimą patvirtino Edvino Šeškaus tėtis, treneris Virginijus Šeškus. Spaudos konferencijoje, kuri vyko iš karto po Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro, V.Šeškus plačiai šypsojosi ir džiaugėsi, žurnalistui pasveikinus tapus seneliu.

„Ačiū. Pirmas senelio pralaimėjimas. Nuotrauką jau mačiau“, – sakė sūnaus siųstą kadrą išvydęs V.Šeškus.

Tą vakarą komanda Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ rezultatu 85:80 aplenkė V.Šeškaus auklėtinius Jonavos „CBet“.

Primename, kad žinią apie nėštumą Dalia Belickaitė pranešė birželio pabaigoje socialiniuose tinkluose.

„Kaip nerealu pagaliau pasidalinti, jog mūsų šeimyna laukia šeimos pagausėjimo“, – tada rašė ji.

Liepą Dalia su vyru Edvinu Šeškumi surengė šventę, kurios metu sužinojo vaikelio lytį. Ji pasakojo svajojusi apie kūdikio lyties atskleidimo šventę, tačiau ją organizuoti ėmėsi vos ne paskutinę minutę.

Sekėjams socialiniuose tinkluose Dalia pabrėžė, kad iki šventės pati nežinojo, ko laukiasi – berniuko ar mergaitės.

Ji su vyru Edvinu atvyko į sodybą, kur susirinko būrys draugų. Šventė buvo kupina mielų detalių – pliušinių meškinų, spalvotų saldumynų...

Galiausiai įvyko šventės kulminacija ir paaiškėjo, kas porai gims. Sprogus balionui iššovė rožinės spalvos konfeti – taigi, Dalia ir Edvinas susilauks mergaitės!

D.Belickaitė ir E.Šeškus susituokė 2021-ųjų liepos 10-ąją Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Pasveikinti poros atvyko būrys artimųjų ir bičiulių, tarp kurių ir žinomi žmonės.

Tais pačiais metais sutuoktiniai įsigijo ir bendrą būstą Vilniuje, Markučiuose, o šių metų pradžioje – ir namą pajūryje, Monciškėse.

Fotogalerija:

Dalios Belickaitės kūdikio sutiktuvių vakarėlis (7 nuotr.)
+1
Dalios Belickaitės ir Edvino Šeškaus vestuvės (45 nuotr.)
+39