Dalios Belickaitės šeimoje – džiugi šventė: „Kiek visko nutiko per šiuos metus“

Dalia Belickaitė su dukrele Atėne / Monikos Remeikytės nuotr.
Dalia Belickaitė su dukrele Atėne / Monikos Remeikytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-17 08:09
AA

Televizijos laidų vedėjos, nuomonės formuotojos Dalios Belickaitės ir jos vyro krepšininko Edvino Šeškaus šeimoje – džiugi šventė. Judviejų dukra Atėnė švenčia vienerių metukų gimtadienį.

Žinoma moteris įrašą apie dukters Atėnės vienerių metų gimtadienį paskelbė socialiniuose tinkluose. Juo D.Belickaitė sutiko pasidalyti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Televizijos laidų vedėja ne tik skyrė dukrelei gražiausius žodžius, bet ir paviešino mielos fotosesijos nuotraukas.

Fotosesijoje dominavo švelni rožinė spalva, o pagrindiniu akcentu buvo pasirinkti drugeliai. Jie puošė ir gimtadienio tortą, ir nuomonės formuotojos plaukus. Nuotraukose mama su dukra nestokoja gerų emocijų ir džiaugsmo.

„Atėnyte švenčia savo 1-ąjį gimtadienį! Mūsų didžiausia meilė. Kiek visko nutiko per šiuos metus, kaip greitai jie prabėgo, kiek daug meilės ji atnešė į mūsų gyvenimus! Pats didžiausias gyvenimo džiaugsmas ir turtas. Nesvarbu, kiek buvo bemiegių naktų, ašarų kartu, kai sunku, kovų su miegu, kėdute ir vežimėliu, bet svarbiausia, jog viską įveikėme ir augome kartu. Beprotiškai tave myliu, dukryte!“, – rašė D.Belickaitė.

Dalia taip pat pasidalijo kadrais, kuriame ji su dukra demonstruoja dar kitą įvaizdį – abi pasipuošusios juodomis suknelėmis.

„Mano stebuklėlis“, – rašė D.Belickaitė.

Žmonės.lt primena, kad D.Belickaitė ir E.Šeškus dukrelės susilaukė 2022 metų lapkritį. Tuomet žinią apie anūkės gimimą patvirtino Edvino Šeškaus tėtis, treneris Virginijus Šeškus. Spaudos konferencijoje, kuri vyko iš karto po Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro, V.Šeškus plačiai šypsojosi ir džiaugėsi, žurnalistui pasveikinus tapus seneliu.

„Ačiū. Pirmas senelio pralaimėjimas. Nuotrauką jau mačiau“, – sakė sūnaus siųstą kadrą išvydęs V.Šeškus.

Tą vakarą komanda Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ rezultatu 85:80 aplenkė V.Šeškaus auklėtinius Jonavos „CBet“.

Vėliau apie motinystę D.Belickaitė atsivėrė žurnalui „Žmonės“.

„Manau, kad tėvų vaidmeniui niekada negali būti visiškai pasiruošęs. Laukdamasi vis gaudavau kokių nors kūdikiams skirtų dovanėlių – net nesuprasdavau, kam kai kurie daiktai skirti, ką su jais reikės daryti. Tačiau gimus vaikui viskas pasikeičia, viskas natūraliai pavyksta. Mama geriausiai žino, kas labiausiai tinka atžalai, – reikia savimi pasitikėti“, – žurnalui „Žmonės“ kalbėjo Dalia.