Danielius Bunkus apie Suodaičių konfliktą: „Kai jau dugnas pasiektas, jie dar gilyn kasasi ir turškiasi“

Danielius Bunkus / LNK nuotr.
Danielius Bunkus / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-30 16:52
AA

Nors Danielius Bunkus retai dalija interviu, tačiau jo gyvenimas viešumoje aptarinėjamas nuolat. Žiniasklaidoje buvo plačiai aprašytos dvejos verslininko skyrybos – iš pradžių su dainininke Natalija Bunke, o prieš trejus metus – su nuomonės formuotoja Viktorija Siegel. Pastarosios buvo jam be galo skausmingos, kadangi tuomet prarado ne tik mylimą moterį, dukrą Nicolę, bet ir geriausią draugą Lauryną Suodaitį. Tai, kad byra jųdviejų su Viktorija santykiai, vyras sako jautęs kurį laiką iki išsiskyrimo.

„Aš labai gerai pažįstu žmones, jauti, kad kažkas gyvenime pasikeičia. Žiūriu į akis ir kažkas ne taip, pažiūrėjau kurį laiką, o paskui sakau: sėsk, matau, kad kažkas vyksta“, – laidoje „Bus visko“ pasakojo D.Bunkus.

Išgyventi mylimos moters ir geriausio draugo išdavystę buvo sudėtinga. Danielius pripažįsta, jog tuomet jo gyvenime viskas buvo nusidažę tamsiomis spalvomis, tačiau rado savyje stiprybės susiimti ir pamatyti gyvenimo spalvas iš naujo.

„Tai supurto labai stipriai, bet aš turiu stiprų vidinį stuburą, tas ir padėjo išgyventi. Aš moku išgyventi vienas, kitiems gal reikia draugų, artimųjų, patarimų, prisigerti reikia“, – kalbėjo Bunkus.

Danielius Bunkus / LNK nuotr.

Susigrąžinti Viktoriją Danieliui minčių nebuvo. Vyras išleido ją kurti naujo gyvenimo su tuomečiu bičiuliu Laurynu Suodaičiu. Ir nors 2021-ųjų vasarą juodu iškėlė vestuves ir visus šiuos metus demonstravo tobulą šeimos idilę, panašu, kad viskas iš tiesų buvo kiek kitaip. Prieš beveik du mėnesius šalį apskriejo žinia, jog prie Viktorijos ir Lauryno namų – policija ir greitoji, o Laurynas išvežtas į areštinę. Visą šį laiką po konflikto juodu socialiniuose tinkluose aiškinosi santykius. Į visą šį procesą įsitraukė ir Danielius, kuris nevengė pašiepti nesutarimus išgyvenančią porą.

„Esu turbūt vienintelis žmogus žemėje, turintis moralinę teisę iš jų pasišaipyti, kartais tą ir padarau, bet tai nėra piktybinis juokas, juolab, nėra mano nuomonė ar bandymas kažką komentuoti, čia tikrai ne mano reikalas. Galvoju, tie du žmonės kasė man tokią duobę, iš kurios aš išsikapsčiau. Kokio velnio jie savanoriškai į tą duobę sušoko? Kai jau, atrodo, dugnas pasiektas, jie dar ten gilyn kasasi ir dar turškiasi laimingi, man kartais tai atrodo ironiškai“.

D.Bunkus sako žinantis apie Suodaičių situaciją daugiau – viešumoje pateikiama tik ledkalnio viršūnė.

„Kai manęs klausia, kurią pusę tu palaikai, sakau, klausyk, o kai cirke du klounai vienas kitą per galvą su pripučiamu plaktuku daužo, kuria pusę tu palaikai? Man tai yra aktualu tik vienu aspektu – mano santykis su dukra, o visa kita su manim niekuo nesusiję“.

Praėjus mėnesiui po Suodaičių namuose įvykusio konflikto apie tai žiniasklaidoje prakalbo nuomonės formuotoja Viktorija Siegel. Žinoma moteris teigė prieš santykius su Laurynu sulaukusi Danieliaus perspėjimo, tačiau paklaustas apie tai, kokį patarimą Viktorijai davė, verslininkas tik šypsojosi.

„Nedaviau aš jai jokių patarimų, buvo ne ta bendravimo stadija, kad geranoriškai dalinčiau jai kažkokius patarimus“, – šypsojosi D.Bunkus.

Šis konfliktas Danieliui socialinėse medijose pritraukė tūkstančius naujų sekėjų – per keletą savaičių jų „Instagrame“ padaugėjo per 10 tūkstančių. Pasisemti gerų, tyrų bei nesuvaidintų emocijų Danieliui padeda jo atžalos. Su dainininke Natalija Bunke juodu dalijasi sūnaus Kristupo globa, o su Viktorija Siegel – dukros Nicolės. Vyras džiaugiasi, jog su vaikais puoselėja tvirtą ryšį ir dažnai su jais susitinka.

Danielius Bunkus apie keliones, rašomas knygas ir meilės laukimą – jau šį antradienio vakarą, 20 val., laidoje „Bus visko“ per LNK.