Dėl BMW statymo kaimynės sukritikuota Mia: „Jei nors pirštu paliesite mašiną, imsiuos veiksmų"

Vilija Pilibaitytė-Mia ir jos automobilis / Žmonės.lt nuotr.
Vilija Pilibaitytė-Mia ir jos automobilis / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-17 12:39
AA

Pirmadienio rytą 15min.lt redakcija sulaukė skaitytojos skundo dėl jai trukdančio ir neva nuolat ne vietoje statomo prabangaus BMW automobilio. Šis priklauso ne bet kam, o dainininkei Vilijai Pilibaitytei-Miai. Pati atlikėja tokius skundus vadina niekiniais ir siūlo kaimynams, esant reikalui, santykius aiškintis tiesiai su ja.

Skaitytojos skundo redakcija sulaukė pirmadienio rytą. „Štai toks parkavimas tęsiasi jau gerus tris mėnesius. Ši persona, visiems žinoma kaip Mia, statosi savo mašiną 23 namo kieme, nors gyvena kitame name. Nuotraukų autorei, kaip ir kitiems kaimynams, jau trūko kantrybė“, – rašoma skaitytojos laiške. Mios automobilį ji ir nufotografavo. 

Žmonės.lt susisiekus su pačia V.Pilibaityte-Mia, dainininkė neslėpė nuostabos dėl tokio kaimynų nepasitenkinimo. Atlikėja tikino savo automobilio prie minėto namo nepaliekant, jį statanti kitur.

„Visų pirma, po to, kai pavogė mano automobilio lempas, ten, kur nėra apšvietimo, automobilio išvis nestatau. Juk vagystės, kiek žinau, vyksta ir toliau. Niekada nestatau ir 23-iojo namo kieme“, – sakė Mia. Be to, ji tik vakar grįžo iš kelionės, o kol nebuvo namie, automobilis buvo paliktas išvis kitur.

Mios BMW / Ikrauk.lt skaitytojos nuotr.

Tai kur tada Mia savo BMW stato? „Šiaip jau automobilį aš statau prie savo namo, savo kieme. Būna, kad kažkur netoliese, bet ne prie to namo. Tai vietos iš gatvės pusės, kurių niekas nėra išsipirkęs. Tegul man mažiau žmonės aiškina ir patys mažiau pyksta ant viso gyvenimo dėl savo asmeninių problemų... Jau tokie pikti žmonės! Gal man irgi pradėti fotografuoti automobilius, kuriuos kažkas ne vietoje pastatė? Absurdas. O jei kiti tame kieme pasistato automobilius, tai neatsibosta?“ – susierzinimo neslėpė atlikėja. 

Tačiau Žmonės.lt ji atskleidė, kad vienąkart dėl savo automobilio jau buvo sulaukusi policijos pareigūnų. Tiesa, jokios baudos ar įspėjimų ji tada taip ir negavo: „Pareigūnus iškvietė žmonės iš 23-iojo namo. Policija atvažiavo, tačiau pareigūnai tik nusijuokė ir daugiau nieko nepasakė.“

Mios BMW / Ikrauk.lt skaitytojos nuotr.

Ne aš viena statau savo automobilį. Šitos vietos nėra išpirktos, todėl neturite teisės taip elgtis.

V.Pilibaitytė mano, kad iš tiesų 23-iojo namo gyventojams nepatinka ne jos BMW, bet kažkas kito.

„Jei vyksta kažkokie asmeniškumai, tai asmeniškai tegul ir kreipiasi, sako, kas nepatinka. Nemanau, kad viskas čia dėl automobilio. Bet jeigu kažkas netenkina, ateikit, pasakykit“, – paragino.

Tačiau piktus kaimynus ir pati įspėjo: „Jei nors pirštu paliesite mano mašiną, aš imsiuos veiksmų. Jau buvo ir veidrodėliai atlenkti, ir valytuvai pakelti... Ne aš viena statau savo automobilį. Šitos vietos nėra išpirktos, todėl neturite teisės taip elgtis.“

Mios BMW / Ikrauk.lt skaitytojos nuotr.