Dėl ypač mielos priežasties „Euroviziją“ išvyko ir antras atrankoje likęs Jurgis Brūzga

Lietuvos delegacija išvyko į „Euroviziją“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ankstyvą šeštadienio rytą Lietuvos delegacija „Eurovizijoje“ būriavosi Vilniaus oro uoste. Dainininkę Ievą Zasimauskaitę konkurse lydės gausi komanda, pasiruošusi padėti atlikėjai kiekviename žingsnyje. Tarp delegacijos narių – ir dainininkas Jurgis Brūzga.

Antrą vietą nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje užėmęs Jurgis taip pat dvi savaites gyvens konkursinėmis nuotaikomis. Vis dėlto J.Brūzgos ant scenos neišvysime, nes jis į Lisaboną keliauja dėl savo žmonos Akmėjos – ji yra Ievos pritariančioji vokalistė.

Nė metukų neturinčią dukterį Amilę mama vis dar maitina, todėl be mažylės ji negali išvykti. Jurgio darbas „Eurovizijoje“ bus prižiūrėti jųdviejų dukrytę, kol Akmėja dalyvaus repeticijose ir kitoje eurovizinėje veikloje.

Sutuoktiniai juokiasi, kad į Lisaboną vyksta dar ne pilnas šeimos sąstatas – vyresnėlė dukra Junė šias dvi savaites praleis pas senelius ir Akmėjos brolį.

„Jos vakarėliai laukia. Kur seneliai, ten daugiau saldainių ir linksmybių“, – šypsosi Jurgis.

„Man atrodo, kad jai ten bus linksmiau nei būtų su mumis, – antrina Akmėja. – Ji kol kas nesupranta, kur mes išvažiuojame. Jai atrodo, kad išvykstame į koncertą. Tik tas koncertas truks dvi savaites.“

Akmėja atvirauja, kad neramu, kaip seksis Junei – tokiam ilgam laiko tarpui su seneliais ji lieka pirmą kartą. Tuo tarpu dėl mažosios Amilės baimės mažiau, nes guodžia mintis, kad eurovizinės dainos „When We Are Old“ autorius Vytautas Bikus į Lisaboną išvyksta ne tik su žmona Gintare, vyresnėliu sūnumi, bet ir su vos mėnesio kūdikiu.

Lietuvos delegacija išvyko į „Euroviziją“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Taip, „Eurovizijoje“ bus didelis tempas, bet Jurgis tam ir keliauja, kad man pagelbėtų. Į areną su vaikais neįleidžia, tad manau, kad viską suspėsiu. Jei būčiau solistė, vaiko tikrai nesivežčiau“, – sako Akmėja.

Jurgis tikina, kad padės Lietuvos delegacijai tuo, kuo galės, tačiau pirmenybę ateinančiomis savaitėmis teiks savo dukters priežiūrai.

„Tai bus tėvo ir dukters kelionė. Man dėl to savotiškai faina. Aš noriu, kad tai būtų Akmėjos laikas. Tik nežinau, kaip praktiškai tai išeis“, – kvatojasi Jurgis.

Dainininkas sako nuoskaudos nejaučiantis, kad į „Euroviziją“ keliauja ne savo dainos pasauliui pristatyti, o Amilės prižiūrėti. Per nacionalinę „Eurovizijos“ atranką jam vertinimo komisija paskyrė pirmąją vietą, bet žiūrovai žymiai stipriau palaikė I.Zasimauskaitę, todėl Jurgis su daina „4 Love“ liko antroje vietoje.

„Aš į „Euroviziją“ žiūriu kaip į bendrą tikslą, nes turi atstovauti ne sau, o šaliai. Jeigu per atranką būčiau sulaukęs labai daug žiūrovų palaikymo, galbūt jausčiau nedidelę nuoskaudą. Bet žiūrovai nusprendė, kad Ieva yra vertesnė pasirodyti Lisabonoje. Todėl man puikiai tinka tai, kad galiu bent kažkiek prisidėti prie to, kad Lietuva kuo geriau pasirodytų konkurse“, – tikina Jurgis.

Lietuvos delegacija išvyko į „Euroviziją“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Eurovizija“ Lisabonoje

2018-aisiais tarptautinis dainų konkursas „Eurovizija“ rengiamas Lisabonoje. Konkursą į Portugaliją atvežė praėjusiais metais pergalę išplėšęs dainininkas Salvadoras Sobralis su daina „Amar Pelos Dois“. Tai pirmas kartas, kai „Eurovizija“ vyksta Portugalijoje.

Lietuvai konkurse atstovauja dainininkė Ieva Zasimauskaitė su kūriniu „When We're Old“. Pergalę nacionalinėje atrankoje Ieva išplėšė surinkusi daugiau nei 20 tūkst. žiūrovų balsų.

  • „Eurovizijos“ pusfinaliai – gegužės 8 ir 10 dienomis.
  • Didysis finalas – gegužės 12 dieną.
Ieva Zasimauskaitė išvyko „Euroviziją“ (34 nuotr.)
+28

Skaitykite daugiau