Dietos dėl M.Monroe suknelės besilaikiusi K.Kardashian susidūrė su pasekmėmis: teko kreiptis į reumatologą

Kim Kardashian / Vida Press nuotr.
Kim Kardashian / Vida Press nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-15 20:59
AA

Apie žymiąją Marilyn Monroe suknelę, kurią pokylio „Met Gala“ metu vilkėjo Kim Kardashian, kalbama iki šiol. Dabar paaiškėjo, kad realybės šou žvaigždė susidūrė su griežtos dietos, kurios laikėsi norėdama įtilpti į šį drabužį, pasekmėmis. Dėl to prireikė ir medikų pagalbos.

„Tai buvo labai skausminga“, – leidiniui „Allure“ apie psoriazės (dar kitaip žinoma kaip žvynelinė, lėtinė pasikartojanti liga, pažeidžianti odą ir sąnarius – red. past.) paūmėjimą pasakojo realybės šou žvaigždė.

41 metų Kim Kardashian atviravo, kad tris savaites trukusi dieta, kurios moteris laikėsi norėdama įsisprausti į kultinę Marilyn Monroe suknelę, sukėlė jai „labai skausmingą“ minėtos ligos paūmėjimą. Dėl to Kim kaltina prieš pokylį pakeistą mitybą. Ji paprastai maitinasi augalinės kilmės maistu, o prieš „Met Gala“ valgė mėsą, rašo people.com.

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.

„Psoriazė įsiplieskė visame mano kūne, be to, susirgau psoriaziniu artritu, todėl negalėjau judinti rankų, – sakė K.Kardashian. – Turėjau kreiptis į reumatologą, kuris skyrė man steroidų. Buvau išsigandusi. Tačiau vėl išbraukiau mėsą iš maisto raciono ir viskas nurimo.“

Primename, kad dar gegužės mėnesį K.Kardashian papasakojo apie pasiruošimą prestiziškiausiam mados renginiui. Tada ji užsiminė apie griežtos dietos laikymąsi, į kurią įėjo angliavandenių ir cukraus atsisakymas. Viskas buvo daroma tam, kad galiausiai Kim galėtų įsisprausti į suknelę didžiajam vakarui.

„Pasimatavau ir man netiko. Pasakiau: „Duokit man tris savaites“. Turėjau numesti 7 kilogramus, – prisipažino Kim. – Tai buvo iššūkis. Buvau pasiryžus į ją tilpti. Maždaug tris savaites nevalgiau angliavandenių, cukraus. Todėl dabar po šios ceremonijos mes rengsime picų ir spurgų vakarėlį viešbutyje.“

Kim Kardashian / Vida Press nuotr.

Realybės šou žvaigždė taip pat atkreipė dėmesį į kritiką, kurios sulaukė laikydamasi tokio griežto režimo: „Jei badaučiau ir daryčiau tai tikrai nesveikai, sakyčiau, kad, žinoma, tai nėra gerai.

Bet aš turėjau dietologą, turėjau trenerį. Niekada gyvenime negėriau daugiau vandens. Nematau kritikos kitiems žmonėms, kai jie numetė svorio dėl vaidmenų – jie vadinami savo amato genijais“, – tęsė ji.

K.Kardashian, neseniai pristačiusi savo odos priežiūros liniją „SKKN“, taip pat prabilo apie savo požiūrį į grožį ir senėjimo procesą, sakydama, kad, nepaisant to, jog yra susitaikiusi su savo išvaizda, „vis tiek padarytų viską, kad atrodytų ir jaustųsi jaunatviškai.“

„Man tikrai, nuoširdžiai rūpi gerai atrodyti“, – pridūrė ji. „Tikriausiai man tai rūpi labiau nei 90 proc. šios planetos žmonių. Tai nelengva, kai esi mama ir dienos pabaigoje esi išsekusi arba mokaisi.“