Dizainerio Liutauro Salasevičiaus 7-ą dešimtį baigiantis modelis: „Buvo super, o dar taip patikti publikai!“

Gracija Sommer / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienį naujausią savo drabužių kolekciją pristatė dizaineris Liutauras Salasevičius. Jo „Madam pareis vėliau...2017“ modelius demonstravo ne viena žinoma moteris.

O štai niekam nepažįstama 69 metų vertėja iš Dubajaus Gracija Sommer tapo jo kolekcijos veidu. Moteris šiam renginiui atvyko specialiai.

„Buvo super, pirmą kartą beveik 70-ties demonstruoti ir dar taip patikti publikai!!! Vau!", - džiaugėsi kitą rytą ponia Gracija.

Publika negailėjo aplodismentų - tiesiog ošė, pagauta entuziazmo ir pakerėta tokio modelio žavesio.

Lietuvė sekmadienį grįžta pas dukrą ir anūkus namo į Dubajų.

Gracija Sommer ir Liutauras Salasevičius susipažino, kai moteris užsisakė vestuvinę suknelę sutuoktuvėms su mylimuoju iš Danijos.

„Gracija Sommer nėra profesionalus modelis. Tai išskirtinio grožio ir nuolatos trykštančios energijos dama, mama, močiutė, mano draugė, klientė. Ji yra puikus pavyzdys, kaip galima džiaugtis gyvenimu, semiant jo gėrybes pilnomis saujomis ir nesiskundžiant", - savo pasirinkimą aiškino dizaineris.

„Esu labai maloniai nustebinta. Labai žaviuosi Liutauru ir jo talentu. Savo kūriniais jis pakelia moteris iki pačių aukštumų ir leidžia pasijausti karalienėmis. Man didelė garbė pirmą kartą gyvenime pabūti modeliu tokio talentingo dizainerio kolekcijos prisatyme", - džiaugėsi išskirtinio grožio moteris.

Gracija Sommer - ant dizainerio Liutauro Salasevčiaus podiumo (6 nuotr.)
Dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekcija „Madam pareis vėliau... 2017“ (116 nuotr.)
+110

Skaitykite daugiau