Ant dizainerio Liutauro Salasevičiaus podiumo – Oksana Pikul-Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir netikėtu įvaizdžiu nustebinusi Inga Stumbrienė

Oksana Pikul-Jasaitienė, Inga Stumbrienė, Skaistė Steikūnaitė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio vakarą Lietuvos geležinkelių muziejaus lauko ekspozicijoje dizaineris Liutauras Salasevičius pristatė savo naują drabužių kolekciją „Madam pareis vėliau... 2017“.

Ant podiumo pasirodė ir grupės „Olialia pupytės“ narės Skaistė Steikūnaitė, Oksana Pikul-Jasaitienė.

Svečius žavėjo visi Liutauro kūriniai, tačiau Inga Stumbrienė privertė aiktelėti dramatišku jai sukurtu įvaizdžiu.

Didžiausią susižavėjimo bangą sukėlė 69 metų Liutauro klientė, vertėja Gracija Sommer, atvykusi specialiai iš Dubajaus.

Modelius taip pat demonstravo Monika Šedžiuvienė, Karolina Toleikytė, Agnė Kavaliauskaitė, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, Patricija Belousova.

„Naujai kolekcijai mane įkvėpė kadaise pamiršta ir visai neseniai iš naujo atrasta kelionė traukiniu“, – sakė dizaineris.

Kelionė traukiniu šiandien atgimsta iš naujo, prikeldama prisiminimus ir istoriją apie laisvę, prabangą ir ištaigingas puotas garsiajame Rytų eksprese, pro kurio langus žvelgė Anglijos karalienė Elizabeth II, Monako princesė Grace, rašytojas Honore de Balzacas ir kitos istorinės asmenybės. Savo naujus kūrinius pristatęs dizaineris teigė, kad būtent traukinio bildesys ir laisvės pojūtis jame pažadino naujas kūrybines mintis ir idėjas.

Istorinio garvežio pašonėje Liutauro Salasevičiaus kurti drabužių deriniai išsiskyrė ne tik chuliganiška elegancija, prabangiais audiniais, bet skleidė ir pojūtį tų istorinių dienų, kai žmonės niekur neskubėjo ir mėgavosi gyvenimo malonumais.

Tai devintoji dizainerio kolekcija, kurią sudarė beveik pusė šimto originalių rankų darbo prabangių vakarinių suknelių modelių.

Dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekcija „Madam pareis vėliau... 2017“ (116 nuotr.)
+110

Skaitykite daugiau