Donatas Montvydas švenčia 29-ąjį gimtadienį: „Apie tarptautinę karjerą svajoju nuo šešerių“

Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-22 12:12
AA

Dainininkas Donatas Montvydas švenčia gimtadienį – šeštadienį jam suėjo 29-eri. Šie metai Donatui buvo ypatingi – visa Lietuva didžiavosi jo užimta 9 vieta „Eurovizijoje“, ką tik nuskambėjo ir grandiozinis koncertų turas. Ir sustoti dainininkas neketina – svajoja apie tarptautinę karjerą ir naujas gyvenimo pergales.

Žmonės.lt D.Montvydas pripažino, kad šiais metais pasiekė aukštą savo viršūnę, nors jau nuo 2012-ųjų „Eurovizijos“ džiaugiasi įspūdingu koncertų skaičiumi ir populiarumu.

Donatas Montvydas / „Fotogenijų“ nuotr.

„Aš manau, kad nuo tos pirmosios „Eurovizijos“ prasidėjo aktyviausias etapas – koncertų pikas Lietuvoje yra labai panašus iki šiol. Tačiau, taip, šie metai buvo dar sėkmingesni, nes išleidau albumą, kurį įrašinėjau pusantrų metų. Taip pat, du kartus šiemet surengiau koncertinius turus po Lietuvą ir pirmąkart pasirodžiau didžiausioje – „Žalgirio“ – arenoje.

Be abejo, šiųmetė sėkmė „Eurovizijoje“ irgi paskatino eiti pirmyn. Šie trys pagrindiniai faktoriai ir lėmė mano muzikinę sėkmę. Tačiau tai – viena medalio pusė, nes labai džiaugiuosi ir savo asmeniniu gyvenimu“, – pasakojo D.Montvydas.

Donatas su žmona Veronika augina dukrą Adelę, tačiau svajoja ir apie šeimos pagausėjimą. Pripažino, kad tai – vienas jų ateities tikslų.

„Kažkada sakiau, kad noriu šešių vaikų. Tai metafora, kuri puikiai parodo, kaip myliu vaikus ir kaip jų noriu. Šeima yra didžiulis darbas ir ačiū dievui, kad mes vis dar dirbame šioje srityje ir, mano akimis, santykiai vis dar klesti, dėl to labai džiaugiuosi“, – šypsojosi D.Montvydas.

Donatas Montvydas / „Fotogenijų“ nuotr.

O kokius tikslus Donatas ruošiasi įgyvendinti scenoje? Jis įsitikinęs – ateityje džiaugsis tarptautine karjera.

Donatas Montvydas / „Fotogenijų“ nuotr.

„Šių metų tikslas – gruodžio mėnesį surengti du papildomus koncertus Alytuje ir Panevėžyje. Taip pat, šiemet dar noriu palikti kuo didesnį pėdsaką užsienyje. Nuo šešerių metų aš svajojau apie tarptautinę karjerą. Norėčiau, kad mano muzika skambėtų pasaulyje. Tam reikia laiko, žmonių komandos ir palaipsniui mes einame link to. Ką tik grįžau iš Švedijos, įrašiau dainą, kurią pristatysiu kitąmet ir manau, kad tai bus geriausias mano kada nors įrašytas darbas.“

Ne vienas D.Montvydo gerbėjas norėtų jį darkart išvysti „Eurovizijos“ scenoje – galbūt trečias kartas atneštų sėkmę mūsų šaliai?

„Vienareikšmiškai, jeigu būsiu šiame taške, kuriame esu dabar, tikrai dalyvausiu „Eurovizijoje“ ir vėl. Tai kol kas vienintelė galimybė Lietuvos atlikėjui būti išgirstam visame pasaulyje, ne tik Europoje. Bet jeigu mano muzikinė karjera pakis tarptautiniu atžvilgiu, bus kiek kitaip. Kaip aš sakau, jei vienoj rankoj laikai „Grammy“ apdovanojimą, tai „Eurovizijoje“ jau turbūt nedalyvausi – tikslai bus kiti“, – įsitikinęs D.Montvydas.

Sulig kiekviena dešimtimi ateina naujas gyvenimo etapas. Po metų Donatas švęs 30-ąjį jubiliejų. Galbūt yra neįgyvendintų tikslų, kuriuos žūtbūt turės pasiekti iki kitų metų?

„Viską, ką gyvenime pasiekiau per 29-erius metus, tikrai norėčiau, kad tai būtų iki dvidešimties metų pasiekta, bet yra kaip yra. Ypatingų tikslų nekeliu, kad būtinai iki 30-ies ar iki kažkokio konkretaus amžiaus turiu pasiekti konkretų tikslą. Keliu tikslą, kad viską įgyvendinčiau kuo greičiau ir tiek“, – teigė D.Montvydas.

Donato Montvydo klipo „Fly“ filmavimo Stokholme užkulisiai (103 nuotr.)
+97

29-ojo gimtadienio proga Donatas sau linki neprarasti pozityvaus požiūrio į gyvenimą, nes būtent dėl šios savybės jam sekasi įgyvendinti savo tikslus ir rasti ryšį su gerbėjais.

„Sau palinkėčiau ir toliau išlaikyti savo prigimtinį pozityvą. Linkiu sau, būnant šitoje sistemoje ir visuomenėje, to nepamesti. Žinau, kad būtent tai stiprina mano ryšį su klausytoju. Jeigu būsiu pozityvus, bet kuriuo atveju žmonės tą pajaus ir kiekvienas gaus po dalelę gerų emocijų“, – šypsojosi D.Montvydas.

O ko palinkėtų savo gerbėjams? „Vertinti kokybišką muziką, kad kiekvienais metais augtų jų požiūris į tai, kiek darbo įdeda atlikėjas. Nepaisant to, kad žmonės vadovaujasi ne žiniomis, o jausmais, linkiu, kad jie būtų sąmoningi. Esmė – mylėti ir gerbti lietuvišką muziką ir tokiu būdu jie prisidės prie jos populiarinimo. Tarptautinis populiarumas irgi priklauso nuo to, kaip tavo valstybėje muziką palaiko tos valstybės žmonės“, – Žmonės.lt pasakojo D.Montvydas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Donato Montvydo turas TOP3 finišavo Vilniuje: scenoje – „radistai“, publikoje – žmona su dukra

Donato Montvydo koncertas sostinėje (63 nuotr.)
+57
Donato Montvydo sutikimas oro uoste (22 nuotr.)
+16