Dovydas Laukys pirmą kartą prabilo apie santykius su Simona Burbaite: „Jaučiuosi įsimylėjęs“

Dovydas Laukys ir Simona Burbaitė / Leono Somovo ir asmeninio albumo nuotr.
Dovydas Laukys ir Simona Burbaitė / Leono Somovo ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-23 20:32
AA

Jau kurį laiką netilo kalbos apie „Mis Lietuvos 2013“, tinklaraštininkės, didžėjos Simonos Burbaitės ir aktoriaus, atlikėjo Dovydo Laukio artimus santykius, tačiau iki šiol nei vienas, nei kitas apie tai viešai nekalbėjo. Vis tik galiausiai D.Laukys atviro interviu metu prisipažino – jiedu su Simona vienas kitam puoselėja romantiškus jausmus.

Apie santykius su S.Burbaite D.Laukys prakalbo Delfi TV laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“. Paklaustas apie slepiamą romaną, Dovydas tik šyptelėjo.

„Mes neslepiam, bet mes niekur su Simona neskubam. Aš jai jaučiu didžiulę pagarbą“, – Delfi TV laidoje kalbėjo D.Laukys ir pridūrė, kad jiedu su Simona susipažino prieš Argentinoje filmuotą šou „Tangomanai“. Tiesa, pridūrė Dovydas, šou metu į romantiškus santykius jiedu dar nesileido.

Vis dėlto Dovydas atviravo, kad šiltus jausmus Simonai pajuto tango pamokų metu. „Viskas prasidėjo nuo tango pamokų. Nuo to, kad mes porą kartų pašokom kartu. Ji mane sužavėjo, nes ji yra tiksli, faina, ambicinga, pagarbos turi žmonėms, rimtai žiūri, ji atvira santykyje. Neatrodo, kad linkusi pikta daryti, neatrodo, kad turi paslėptų tikslų. Ji savas žmogus“, – laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“ kalbėjo jis.

Nors simpatiją Simonai pajuto dar Argentinoje, paklaustas, ar jo nuo užmojų nesustabdė faktas, kad Simona yra ištekėjusi, D.Laukys atšovė: „Tai aišku, kad sustabdė. Nieko ir nebuvo. Aš niekada nenorėčiau, kad kas nors man taip padarytų ir niekada nenorėčiau kitam žmogui taip padaryti. Todėl Simona tvarkėsi taip, kaip ji tvarkėsi, visiškai pilnai, be jokio spaudimo, darė, kaip ji pati norėjo – laidoje kalbėjo D.Laukys. – Ji susitvarkė pirmiausiai (išsiskyrė – red. past.) ir tada mes pradėjome daugiau bendrauti.“

R.Mackevičiui paklausus, ar nemano, jog jis buvo S.Burbaitės skyrybų su vyru priežastis? Dovydas svarstė: „Aš šiek tiek galvojau apie tai... Daug su Simona nesame kalbėję apie tai... Aš manau, kad jei statysime santykį ir būsime kartu, daug laiko praleisime kartu, aš sužinosiu šitą dalyką.“

Vis dėlto R.Mackevičiui pasitikslinus, ar jau dabar gali jį su S.Burbaite vadinti pora, Dovydas tik mįslingai atsakė, kad jiedu niekur neskuba.

„Mūsų santykiai tokie, kad mes neskubame, – Delfi TV laidoje tarė jis ir paklaustas, ar yra įsimylėjęs, ilgai mąstęs pridūrė. – Kodėl aš čia vaidinu, kad man reikia ilgai mąstyti? Jo, jaučiuosi įsimylėjęs.“

Dovydas Laukys / tooming_photos nuotr.

Praėjusiais metais tiek Simona Burbaitė, tiek Dovydas Laukys nutraukė neilgai trukusias santuokas. Kurį laiką netilo kalbos, kad po nesėkmingų santykių jie tapo pora.

Nors Simona ir Dovydas apie tai garsiai nekalbėjo, jiedu dalyvavo šokių projekte Argentinoje „Tangomanai“, kuriame buvo galima pastebėti jų artimesnes akimirkas.

Sugrįžę po projekto į sostinę, pora taip pat vis dažniau buvo matoma viešumoje kartu. O praėjus kuriam laikui pora nusprendė nebeslėpti savo jausmų – bendrais kadrais ėmė dalintis socialiniuose tinkluose.

Dovydas Laukys ir Simona Burbaitė / Leono Somovo nuotr.

Primename, kad kovo mėnesį pasklido žinia, jog Simona Burbaitė skiriasi su Matu Kolpertu. Daugeliui tai buvo netikėta, kadangi pora buvo neseniai atšokusi vestuves – tuokėsi praėjusį rugpjūtį po 13 metų draugystės.

Apie byrančią S.Burbaitės ir ir M.Kolperto santuoką, portalo Žmonės.lt žiniomis, pradėta kalbėti dar rudenį. Galiausiai kovo mėnesį jų skyrybų byla pasiekė Vilniaus miesto apylinkės teismą.

Santuokos krizė praėjusiais metais ištiko ir Dovydą Laukį su atlikėja Monika Marija. Kalbos apie tai sklandė jau kurį laiką. Dar rudenį pastebėta, kad jiedu vienas kito nebeseka socialiniuose tinkluose ir nebesidalija bendromis nuotraukomis.

Galiausiai kalbas apie santuokos krizę portalo lrt.lt transliacijoje patvirtino Monika Marija.

„Mes su Dovydu nelabai randame įkvėpimo vienas kitame. Todėl man vis dėlto atrodo šiai dienai, čia dabar sėdint, kad galbūt niekada ir nebus mano didžiausia meilė kažkoks žmogus“, – sakė Monika Marija.

Žmonės.lt primena, kad Monika Marija ir Dovydas Laukys susituokė 2020-aisiais.

Fotogalerija:

Simona Burbaitė ir Dovydas Laukys (47 nuotr.)
+41

Simona Burbaitė (44 nuotr.)
+38