Dramatiškose rungtynėse – Cristiano Ronaldo ašaros: arenoje tarp sirgalių verkė ir jo mama

Cristiano Ronaldo / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt, 15min
2024-07-02 11:55
AA

Pirmadienį Europos futbolo čempionate įvyko dramatiška Portugalijos ir Slovėnijos rinktinių akistata. Nors portugalai iškovojo kelialapį į čempionato ketvirtfinalį, vakaras buvo paženklintas Cristiano Ronaldo ašaromis. Jomis apsipylė ir rungtynes stebėjusi jo mama.

Cristiano Ronaldo ir jo atstovaujama Portugalijos rinktinė dramatiškai žengė į Europos futbolo čempionato ketvirtfinalį. Pirmadienį po prastęsimo portugalai 3:0 pranoko Slovėnijos rinktinę.

Visų rungtynių metu portugalai turėjo iniciatyvą, tačiau slovėnai labai tvarkingai gynėsi ir savo žaidimą bandė grįsti kontratakomis.

Rungtynėms persiritus į pratęsimą, lūžis galėjo įvykti 103-ąją minutę. Būtent tada už Vanja Drkušičiaus pražangą baudos aikštelėje prieš Diogo Jota į slovėnų vartus buvo skirtas baudinys.

Jį realizuoti ėmėsi ryškiausia Portugalijos žvaigždė Cristiano Ronaldo, tačiau progą tapti visų laikų vyriausiu įvarčio Europos čempionatuose autoriumi 39-erių veteranas paleido.

Janas Oblakas atremia Cristiano Ronaldo baudinį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Al Nassr“ puolėjo smūgį atrėmė puikiai sužaidęs vartininkas Janas Oblakas.

Po šio epizodo C.Ronaldo sunkiai tvardė emocijas, apsipylė ašaromis.

Cristiano Ronaldo / Stopkadras

Stadione su ašaromis akyse pastebėta ir rungtynes stebėjusi 69 metų C.Ronaldo mama Dolores Aveiro.

Dolores Aveiro / Scanpix nuotr.

Socialiniuose tinkluose pradėjusiame plisti vaizdo įraše matyti, kaip C.Ronaldo po nesėkmingo spyrio pažvelga į tribūnoje sėdinčią mamą, norėdamas pamatyti jos reakciją. Išvydęs emocijas vos valdančią mamą, futbolininkas ir pats nesusilaiko.

Iškart po to Cristiano suskuba guosti komandos draugai.

Vis dėlto, atėjus baudinių serijai, gyva Portugalijos legenda prie kamuolio žengė pirmas ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Portugalija 2016-aisiais pirmą ir vienintelį kartą tapo Europos čempione, slovėnai dar niekada nėra prasibrovę į Europos čempionato ketvirtfinalį.

Dabar Portugalija liepos 5-ąją Hamburge dėl vietos pusfinalyje kovos su Prancūzija.

Vietas ketvirtfinalyje taip pat jau turi Vokietija, Ispanija, Šveicarija ir Anglija.

Paskutiniai du aštuntfinaliai bus sužaisti antradienį. Rumunija susitiks su Nyderlandais, o austrai – su turkais.