Drevernos uoste praūžė Žvagulio „Vėjo festivalis“: aidėjo legendiniai hitai ir pašėlusi publika

Drevernos uoste praūžė Žvagulio „Vėjo festivalis“ / Teodoro Biliūno nuotr.
Drevernos uoste praūžė Žvagulio „Vėjo festivalis“ / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-09 10:54
AA

Šeštadienį, birželio 8-ąją, Drevernos uoste ant Marių kranto nuaidėjo Žilvino Žvagulio suorganizuotas „Vėjo festivalis“. Antrą kartą įvykusiame festivalyje pasirodė ryškiausi scenos grandai, kurių hitų išgirsti suplūdo gerbėjai su šeimomis.

Birželio 8 dieną Drevernos uoste šurmuliavo jau antrasis „Vėjo festivalis“, kuris pirmą kartą įvykęs 2023 metais sulaukė itin didelio žiūrovų susidomėjimo.

„Drevernos krantą atradau prieš 35 metus, mane čia atvedė tėtis. Tais laikais čia buvo durpės ir prūdai... Prieš kelis metus šią vietą atradau iš naujo ir buvau nustebintas – kažkoks kosmosas, kaip viskas pasikeitę, sutvarkyta. Toks Martynas Klevinis čia viskas tvarko, o aš prieš kelis metus jam sakiau – darom festivalį. Jis spyriojosi, o tada paklausiau, kokia buvo jo vaikystės svajonė. Sako – padaryti Vėjo festivalį. Ir viskas, sakau darom, pavadinimą turim! Taip prieš kelis metus ir atsirado šis festivalis, nes atradom su Martynu bendrą širdies plakimą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Žilvinas Žvagulis.

Festivalyje dienos metu pasirodė daugybė geriausių vaikų kolektyvų iš Lietuvos, bei svečiai iš užsienio kartu su prodiusere Laura Remeikiene.

Vakarinę festivalio dalį vainikavo jau daug kam gerai žinomas koncertas DISKOTEKA LT. Gausus būrys atlikėjų atliko geriausiai žinomų savo hitų miksus, kurie visus pakelė ant kojų.

Fotogalerija:

„Vėjo festivalis“ Drevernoje su lietuviškos estrados žvaigždėmis (233 nuotr.)
+227

Drevernos uoste skambėjo geriausios 30-mečio dainos, kurias atlikto Asta Pilypaitė, Diamond (UK), Eglė Jakštytė, Edmundas Kučinskas, Egidijus Sipavičius, Grupė 2 – Karolis ir Donatas, grupė „Čilinam“, grupė DAR, grupė „Patruliai“, grupė „Vairas“ ir Laura Remeikienė, Inga Valinskienė, Irena Starošaitė, Marius Jampolskis ir Irūna, Ovidijus Vyšniauskas, Radži, Steponas Januška ir grupė „Studija“, Violeta ir Vilius Tarasovai bei Vytautas Šiškauskas. Scenoje pasirodė ir pats festivalio organizatorius Žilvinas Žvagulis.

Fotogalerija:

Žilvinas Žvagulis „Vėjo festivalyje“ Drevernoje (24 nuotr.)
+18