Stano ir Rudokas – apie gyvenimą kaimynystėje ir darbą kartu: „Konfliktus sprendžiam vyriškai“

Stanislavas Stavickis-Stano ir Ramūnas Rudokas „Vėjo festivalyje“ Drevernoje / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Stanislavas Stavickis-Stano ir Ramūnas Rudokas „Vėjo festivalyje“ Drevernoje / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-08 21:01
AA

Birželio 8 dieną, šeštadienį, Drevernos uoste kartu su kitais „Vėjo festivalio“ atlikėjais pasirodo grupė „Čilinam“, kurią sudaro Stanislavas Stavickis-Stano ir Ramūnas Rudokas. Prieš lipdami į sceną atlikėjai papasakojo apie gyvenimą kaimynystėje ir darbą kartu.

Šeštadienį Drevernos uoste skamba geriausi hitai – čia ant Marių kranto į „Vėjo festivalį“ scenos bendražygius sukvietė muzikantas Žilvinas Žvagulis. Scenoje pasirodo ir grupė „Čilinam“, kurios sąstatą sudaro Stanislavas Stavickis-Stano ir Ramūnas Rudokas.

Portalui Žmonės.lt Stano ir R.Rudokas atskleidė, kad Drevernos uostas jiems – ypatinga vieta.

„Pirmas mūsų pasirodymas Drevernoje įvyko apžvalgos bokšte per didžiąją pandemiją, kada dar nebuvo galima koncertuoti niekur. Smagu, kad šiai dienai viskas kitaip“, – sakė Ramūnas Rudokas.

„Mes labai džiaugiamės, kad augame kartu su „Vėjo festivaliu“. Labai įdomu, kiek susirinks publikos, praėjusiais metais buvo pilna aikštė. Gal kažkiek ir neramu, bet džiaugiamės, kad galėsime pasirodyti“, – prieš koncertą kalbėjo Stano.

Stanislavas Stavickis-Stano ir Ramūnas Rudokas „Vėjo festivalyje“ Drevernoje / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Atlikėjai prasitarė, kad jiems tenka susitikti ne tik scenoje, bet ir namų aplinkoje. Pasirodo, kad grupės „Čilinam“ nariai gyvena visai netoliese vienas kito.

„Su Stano esame kaimynai, gyvenam viename rajone“, – atskleidė R.Rudokas.

„Kaip tik vakar buvau užsukęs pas Ramūną alaus atsigert“, – juokėsi Stano.

Paklausus, kaip Stano ir R.Rudokui sekasi dirbti komandoje, vyrai neslėpė, kad pasitaiko visko.

„Būna konfliktų, bet juos sprendžiam vyriškai“, – nusijuokė Ramūnas.

Galiausiai grupės nariai prasitarė, kad šią vasarą laukia nemažai veiklos. „Projektas „Chillinam“ niekada nesiilsi, nes mes nepavargstam“, – baigdami pokalbį juokėsi Stano ir Ramūnas Rudokas.

Primename, kad šeštadienį Drevernos uoste skamba geriausios 30-mečio dainos, kurias atlieka Asta Pilypaitė, Diamond (UK), Eglė Jakštytė, Edmundas Kučinskas, Egidijus Sipavičius, Grupė 2 – Karolis ir Donatas, grupė „Čilinam“, grupė DAR, grupė „Patruliai“, grupė „Vairas“ ir Laura Remeikienė, Inga Valinskienė, Irena Starošaitė, Marius Jampolskis ir Irūna, Ovidijus Vyšniauskas, Radži, Steponas Januška ir grupė „Studija“, Violeta ir Vilius Tarasovai bei Vytautas Šiškauskas. Scenoje pasirodo ir pats festivalio organizatorius Žilvinas Žvagulis.