Druskininkų vandens parke apsilankė keturmilijoninis žmogus

Druskininkų vandens parkas / Archyvo nuotr.
Druskininkų vandens parkas / Archyvo nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-07-17 14:28
AA

4 000 000 lankytoja tapo kaunietė Audronė Domanaitienė šeštadienį, liepos 15 d., Druskininkų vandens parke įsigijusi 3 valandų bilietą.

Pirmąjį milijoninį lankytoją vandens parkas sveikino 2009 m. birželio 26 d., antrąjį – 2012 m. rugsėjo 6 d., trečiąjį – 2015 m. vasario 6 d.

„Parke lankausi jau dešimt metų ir šiandien nė nesitikėjau tapti jubiliejine lankytoja“ – savo nuostabos neslepia A.Domanaitienė, į vandens parką atvykusi su vyru ir jauniausiu sūnumi. „Esu ištikima jūsų klientė, mūsų šeima mėgsta keliauti po Lietuvą ir dažnai kelionės maršrutas veda pro Druskininkus. Net negirdėjau, kad laukiate jau 4 mln. lankytojo, tiek dėmesio nesu gavusi“ – kukliai priimdama sveikinimus teigė jubiliejinė lankytoja.

Pirmąjį milijoninį lankytoją vandens parkas sveikino 2009 m. birželio 26 d., antrąjį – 2012 m. rugsėjo 6 d., trečiąjį – 2015 m. vasario 6 d. Vidurvasarį lankytojų skaičiui persiritus per 4 milijonų ribą, prognozuojama, kad iki metų pabaigos jų skaičius pasieks 4,2 mln., o 5 mln. lankytoją vandens parkas pasitiks 2020 m. pradžioje.

2006 m. tapęs Druskininkų kurorto simboliu ir vienu iš kertinių atgimstančio miesto akmenų, vandens parkas išaugo į pelningai dirbantį centrą AQUA. Jame po vienu stogu ne tik du viešbučiai AQUA ir FLORES, senąsias sveikatinimo ir kurortinio gydymo tradicijas puoselėjanti Druskininkų gydykla, SPA centrai, bet ir boulingas, naktinis ir sporto klubai, restoranas-picerija. Jubiliejinė vandens parko lankytoja Audronė Domanaitienė su vyru galės mėgautis nuostabiu savaitgaliu centre AQUA, įvertindama jo privalumus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atostogos lietingą vasarą: 5 pramogos, kurias privalu išbandyti

Audronė Domanaitienė su šeima / Andriaus Švitros nuotr.

Centro AQUA direktoriaus pavaduotoja Rasa Černiauskienė, įteikdama 4 mln. lankytojo statusą liudijantį dokumentą akcentavo, kad jos laukia pramogų ir poilsio savaitgalis egzotiškame keturių žvaigždučių viešbutyje FLORES, pramogos vandens parke ir 20-ies pirčių erdvėje, sveikatinimo procedūros Druskininkų gydykloje bei saldi, daugiau nei 10 kilogramų sverianti ir vieno metro aukštį siekianti, staigmena – restorano „Romnesa“ specialiai jai iškeptas šakotis.

„Jis toks didelis! Dalį jo paliksiu Jums – tiems, kurie kaskart parduoda mums vandens parko bilietus” – sake Audronė ir savo pažadą įgyvendino, pavaišindama šakočiu vandens parko kasų administratorius.

TAIP PAT SKAITYKITE: TESTAS. Kokios atostogos jums tinkamiausios?

4 mln. DVP lankytoja / Andriaus Švitros nuotr.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!